Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule ’de Satışta

BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
  • Google
  • Google
  • Google
  • Google
  • Google
  • Google
  • Google
Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule ’de Satışta

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule ’de Satışta

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule ’de Satışta

Avrupa Yakası ’nın gelişen bölgesi Ispartakule ’ye Sur Inşa kalitesi ve prestiji geliyor. Bölgede yeni bir yatırıma başlayan Sur Yapı, Bahçeyaka Ispartakule isimli yeni ev projesini satışa sunuyor. Yeşil dokulu konsepti, az katlı mimarisi, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanları, peyzajı, sosyal alanları, spor salonları, bisiklet yolları, oyun vadisi, koku tarlaları, meydanları ile bir hayat alanı olan Bahçeyaka Ispartakule, hem yatırımcı keza oturumcuya hitap ediyor.

Sur Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Sur Inşa, Avrupa Yakası ’nın çağdaş şehir dokusuna sahip bölgesi Ispartakule ’de 220 milyon TL yatırımla yeni bir konut ve yaşam projesine başlıyor. Bahçeyaka Ispartakule isimli proje, 21 dönüm arsa üzerinde 57.200 m² toplam inşaat alanına sahip… 8.000 m² ’nin üstünde yeşil alanın yer aldığı projede 7 blokta 327 daire bulunuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ’den oluşan 64 farklı daire tipinin bulunduğu projede konutlar 52 m² ile 443 m² aralığında değişiyor. Projede günlük ihtiyaçların rahatlıkla sağlanabileceği 10 adet de ticari bölge bulunuyor. Ispartakule ’ye yeni bir yeşil yaka kazandıracak olan Bahçeyaka Ispartakule konut projesi, Küçükçekmece gölü manzarasına sahip ve lokasyonu ile de menfaat sağlıyor.

Bahçeyaka Ispartakule 1 Haftada 1200 Istek Aldı!

Bahçeyaka Avrupa Yakası ’nın modern dokusu ve planlı kentleşmeye sahip bölgesi Ispartakule ’de eksik katlı yatay mimarisi, 8 dönümlük bahçesi, göletleri, su kanalları, bisiklet yolları, koku tarlaları, meydanları ile bölgenin yeşil yakası olacak. Bahçeyaka, bölgedeki konut projelerinden yoğun yeşil dokulu konsepti, eksik katlı mimarisi ile farklılaşacak. Kısa zaman önce ön talep toplanmaya başlanan Bahçeyaka Ispartakule ’de konut satışlarının da kısa sürede tamamlanacağını düşünülüyor.

Afiyet Büyük Kasaba, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Mahmutbey–Ispartakule –Bahçeşehir metro hattı gibi büyük kamu yatırımları ve çağdaş kent dokusuna sahip planlı şehirleşmesi ile prim yapmaya devam edecek Ispartakule ’de Sur Inşa ’da Bahçeyaka konut projesiyle yatırımlarına devam ediyor.

%10+%10 Tamamı Peşin İndirimi ile 245 bin TL ’den Başlayan Fiyatlarla

Sur Yapı Bahçeyaka lansmana özel %10+%10 tamamı peşin indirimi ile 245 bin TL ’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Benzersiz Lokasyon ve Ulaşım Kolaylığı

Bahçeşehir ’e komşu Ispartakule son dönemde büyük ölçekli millet yatırımlarının da artmasıyla gelişimine devam ediyor. Doğru gerçekleşen planlamalarla çağdaş bir kentleşme yapısına sahip olan Ispartakule, birçok halk yatırımına da ev sahipliği yapıyor. Bahçeyaka Ispartakule ev projesi de gerçekleştirilmesi planlanan Kanal İstanbul projesine komşu konumda, Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de derhal yanı başında bulunuyor. Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje, 26 Ağustos ’ta açılışı gerçekleştirilen Kuzey Marmara Otoyolu ’nun da bağlantı yollarının da yakınında yükseliyor. Sıhhat Kent, 3. Havaalanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ’ne de zahmetsizce ulaşımın sağlandığı proje,  Atatürk Havaalanı ’na da fazla yakın…

Bahçeyaka Ispartakule Manzarası ve Peyzajıyla Göz Dolduruyor…

Bahçeyaka Ispartakule projesi, 8.000 m² ’nin üstünde yeşil alanı ve Küçükçekmece gölü manzarasıyla doğa ile iç içe bir hayat vaat ediyor. Koku tarlaları ve bahçelerin yer aldığı ev projesinin peyzajında lavanta, kekik, leylak, biberiye, adaçayı, papatya, zambak, karanfil gibi birbirinden renkli çiçek ve bitkiler kullanılıyor. Bahçeyaka Ispartakule ev projesinin uçsuz bucaksız bahçelerinde ise erguvan, gülibrişim, mabet ağacı, kırmızı meşe odunu gibi ağaçlar bulunuyor.  Rengarenk bahçelerde doyasıya oynayacak olan çocuklar için ayrıca oyun vadisi ve oyun parkları da projedeki yerini alıyor.

Bahçeyaka Ispartakule ev projesi, sosyal alanlarıyla da ayrıcalıklı ve prestijli bir hayatın kapılarını aralıyor. Süs havuzu, kitap okuma alanları, kahve köşesi, desenli pergola alanları,  açılır – kapanır havuz, su kanalları, canlı renklerden oluşan gökkuşağı meydanı proje sakinlerine neşe saçan bir yaşam taahhüt ediyor.

Bahçeyaka Ispartakule konut projesinde aynı zamanda fazla amaçlı bir spor sahası da bulunuyor. Kay kay pisti, küçük futbol sahası, açık hava masa tenisi, üçlü pota basket sahası, tırmanma duvarı, voleybol sahası, yürüyüş ve bisiklet parkurları ile Bahçeyaka Ispartakule, spor yapmayı sevenlere de geniş yelpaze sunuyor.

Ayrıntılı Data İçin www.suryapibahceyaka.com.tr / 444 5 787

SATIŞ OFİSİMİZ

Axis İstanbul Alışveriş Merkezi Sur Inşa Projeler Satmak Ofisi Zemin Kat:

Topçular Mah. Osman Gazi Caddesi, Bayrampaşa Metro İstasyonu Yanı Eyüp / İstanbul

ÖTEKI SATIŞ OFİSLERİMİZ

Avrupa Yakası

Mirage Satış Ofisi: Kâinat Mah. Bahar Cad. No: 91 Metro Grossmarket Yanı Bağcılar / İstanbul

Anadolu Yakası

Metrogarden Alışveriş Merkezi Sur Yapı Projeler Satmak Ofisi -1. Kat: Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No: 940 Ümraniye / İstanbul

İdilia Satış Ofisi: Adil Mah. Said Nursi Cad. Ayazma Sok. No: 21 Sultanbeyli / İstanbul

Lavender Satış Ofisi: Eyüp Sultan Mah. Deha Cad. No: 2/3A Sancaktepe / İstanbul

Exen İstanbul Satmak Ofisi: Çamlıca Bölgesi, Tantavi Mah. No: 20 Ümraniye / İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir