CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Çıkacak – Çıkış Tarihi, Özellikleri Ve Fiyatı, Fiyatları
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Çıkacak – Çıkış Tarihi, Özellikleri Ve Fiyatı, Fiyatları

Teknoloji dünyasında merakla beklenen modellerden birisi olan Samsung Galaxy S7 hakkında akıllarda birçok soru işareti var. Model hakkında sorulan soruların başında Samsung Galaxy S7 ne zaman çıkacak geliyor. Samsung S7 diye de anılan telefonun çıkış tarihi konusunda Güney Kore merkezli teknoloji şirketi pek bilgi vermiyor olsa da, her gün basına bu konu ile ilgili haberler sızdırılıyor. Galaxy S7 özellikleri Barcelona’da 21 Şubat’ta düzenlenen etkinlik ile birlikte öğrenilmişti. Oldukça değişik özellikleri bir arada barındırdığı için, Samsung Galaxy S7 fiyatı ile de uzun süredir gündemdeydi. Su geçirmezlik özelliği bulunan Samsung Galaxy S7 hakkında merak edilemlerin hepsi Ajanshaber.com’da.

SAMSUNG GALAXY S7 NE ZAMAN ÇIKACAK

21 Şubat’da tanıtımı gerçekleştirilen Samsung Galaxy S7 modelli telefon hakkında en çok merak edilen konu ne zaman çıkacak sorusunun cevabı oluyor. Samsung Galaxy S7 çıkış tarihi ile ilgili yapılan her haberde farklı bir tarih veriliyor olsa da, merakla beklenen modelin çıkış tarihi henüz belirlenmiş değil. Tanıtımında görülen kadarıyla Samsung Galaxy S7’nin tasarımı, markanın bir önceki modeli olan S6’dan çok da farklı olmayacak. Her iki telefonun da ön tarafına bakıldığında, “home” tuşunun etrafındaki metalik çerçevenin kaldırılması dışında neredeyse aynı göründükleri fark etmek mümkündür. Samsung Galaxy S7 ve S6’nın en belirgin farkları ise S7’nin yuvarlanmış kenarları ile daha rahat tutuş sağlıyor olması. Galaxy S7’nin ekranı “Always On Display” özelliği sayesinde hep açık kalıyor ve bu sırada saati de gösteriyor. Galaxy S7’de tüm bu özelliklerine ek olarak IP68 puanına sahip su geçirmezlik özelliği de bulunuyor. Galaxy S7’nin yenilenen SIM çekmecesi, 256GB’a kadarki microSD kartlarını kabul ediyor. Bu yüzden yüksek depolama kapasitesine ihtiyaç duyanlar için Galaxy S7 0oldukça uygun bir model olacaktır.

Samsung Galaxy S7 Özellikleri

Ara yüzde küçük değişiklikler yapılmış olsa da, Samsung kullanıcılarının ihtiyaçlarını gidermeye uğraşmış gibi gözüküyor. Örneğin telefondaki simgeler eski modellere kıyasla daha düz olacak. Ayrıca, Samsung, telefonundaki işlemciyi henüz doğrulamamış değil fakat Snapdragon 820 kullanılacağı yönünde güçlü iddialar var. 4GB RAM ile birleştiğinde Galaxy S7’den çok yüksek bir performans beklenebilir.

Galaxy S6, 2550mAh kapasiteli küçük piliyle çoğu kullanıcı için yeteri kadar pil ömrü sunmuyordu. Galaxy S7’nin 3000mAh’lik pilinin bu sorunu çözmesi bekleniyor. Galaxy S7’nin kamera çözünürlüğü 16MP’den 12MP’e düşmüştü. Bu sebeple kamera konusu çok merak ediliyor. Galaxy S7 kamerasının en güzel özelliği kameranın daha çok ışık alabiliyor olması. Bu özellik, düşük aydınlatmada daha iyi görüntüler elde edilebileceği anlamına geliyor. Daha hızlı fotoğraf çekmek de, yeni gelen sensörle mümkün oluyor. Galaxy S7’nin odaklanma hızı, yeni dual pixel sensörü sayesinde Galaxy S6’da olduğundan daha hızlı. Samsung’a göre Galaxy S7, hareket halindeki nesnelere odaklanmak konusunda diğer modellere nazaran başarılı demek mümkündür.

Samsung Galaxy S7 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı cihazlardaki pil ömrünü artırmak adına çalışmalar yaptığı bilinen Samsung, bu alanda yaptığı deneyler ve araştırmalar sonucunda yeni bir teknoloji geliştirerek pil ömrünü 2 katına çıkararak 21 saat dayanıklı piller üretmeyi hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda silikon bazlı anottan yararlanan Güney Kore merkezli teknoloji firması, pilin üzerine ince bir tabaka halinde grafen yerleştirilerek pilin kullanım ömrünü uzatmayı planlıyor. Araştırmacıların gözlemlerine göre şu anda 12 saat kullanılan akıllı telefonlar bu yeni pil teknolojisi sayesinde 21 saat kullanılabilecek. Ancak hala Ar-Ge aşamasında olan bu teknolojiyi yakın zamanda Samsung cihazlarda görmek pek mümkün görünmüyor.

Fiyat bilgisi henüz açıklanmamış olan Galaxy S7, 11 Mart 2016’da ön siparişe çıkacak. Galaxy S7’nin 2016 yılının ortalarında tüm dünyada satışa sunulması planlanıyor. ABD ve Avrupa’da yapılacak ön-siparişlerle birlikte Gear VR’ın ücretsiz dağıtılacağı dedikodusu da doğru çıkmış bulunuyor. Samsung etkinlikte Galaxy S7 telefonlarıyla birlikte yeni 360 derecelik kamerası Gear 360’ı da tanıttı. Yeni kamera, 15MP’lik iki balık-gözü lensiyle 30MP’e kadar video ve fotoğraf yakalayabiliyor.

Kaynak: AjansHaber

KAYNAK :

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder