CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Alman finans şirketinden Türkiye ’ye övgü
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Alman finans şirketinden Türkiye ’ye övgü

Alman finans şirketinden Türkiye ’ye övgü

Alman finans kurumu DS-Concept’in Üst Yöneticisi (CEO) Ansgar Hütten, Moody ’s’in geçen ayTürkiye ’nin kredi notunu düşürdüğünü hatırlatarak, “Fakat DS-Concept ’in 11 merkezi arasında en büyük yükselme oranını en baskı döneminde bile Türkiye ’de yakaladık. DS-Concept olarak, Türkiye ’yi yatırım yapılabilir ülke kategorisinde görüyor ve bütün planlarımızı bu değerlendirme üzerinden kurguluyoruz.” dedi.

“TÜRKİYE BİZİM İÇİN FAZLA MANÂLI”

Hütten, DS-Concept’in öteki ülkedeki CEO ’ları onuruna bahşedilen davette yaptığı konuşmada, ABD ’den Çin ’e, İngiltere ’den Birleşmiş Arap Emirlikleri ’ne 11 ülkede etkinlik bildiren merkezlerinin CEO ’larını İstanbul ’da topladıklarını, bölgenin en güçlü ekonomisine sahip Türkiye ’nin kendileri için fazla manâli olduğunu açıklama etti.

“DÜNYANIN ÖNDE GELEN EKONİMLERİNDEN BİRİ OLACAK”

Her ülkenin ara sıra tedirgin dönemlerle karşısında karşıya kalabildiğini gösteren Hütten, Türkiye ’nin içinde bulunduğu engebeli süreci en kısa sürede aşacağına ve uzun vadede dünyanın önde gelen ekonomilerinden biri olacağına inandıklarını vurguladı.

“YATIRIM PLANLARIMIZDA TÜRKİYE’NİN YERİ ÇOK ÖNEMLI”

Türkiye ’de yıllardır hazır giyim ilk önce edinmek üzere pek fazla sektörle yakın iş birliği içinde çalıştıklarını ifade eden Hütten, “DS-Concept olarak, 2016 yılını 5,8 milyar dolar ciro ile kapatmayı öngörüyoruz. 2017 ’de ise 6,5 milyar dolar ciroya ulaşmayı hedefliyoruz. Yatırım planlarımızda Türkiye ’nin çok özel bir yeri var. Ekonomisi sağlam temeller üzerine oturan bu ülkede gelecekte de fazla manâli işlere imza atacağız.” diye konuştu.

“CEO TOPLANTIMIZI ÖNE ALARAK İSTANBUL’DA YAPMAYA KARAR VERDİK”

Ansgar Hütten, Türkiye ’nin geleceğine dair inançlarını hiçbir zaman yitirmediklerini açıklama ederek, şunları kaydetti:

“Küresel alıcıların ve kredi derecelendirme kuruluşlarının Türkiye ile ilgili tereddütleri olduğunu biliyoruz. Uluslararası kredi sınıflandırma kuruluşu Moody ’s geçen ay Türkiye ’nin kredi notunu kırarak yatırım yapılabilir seviyenin altına indirdi. Ama DS-Concept ’in 11 merkezi aralarında en büyük artma oranını en kuvvet döneminde bile Türkiye ’de yakaladık. DS-Concept olarak biz Türkiye ’yi yatırım yapılabilir ülke kategorisinde görüyor ve bütün planlarımızı bu değerleme üzerinden kurguluyoruz. Türkiye ’ye olan desteğimizi göstermek ve mevcut karamsar havayı azıcık olsun dağıtabilmek için CEO toplantımızı öne alarak İstanbul ’da yapmaya karar verdik. bundan başka dünya genelinde yıllık 2,5 milyar dolar alım yapan 11 küresel alıcıyı da İstanbul Moda Konferansı için Türkiye ’ye getirdik.”

DS-Concept ’in milletlerarası ticaret finansmanı alanında faaliyet bildiren ve dünya ticaretine istikamet veren bir organizasyon olduğunu gösteren Hütten, diğer banka ve parasal kuruluşlardan öbür olarak her firmanın ihtiyacına özel mali çözümler geliştirdiklerini söyledi.

Hütten, dünya ticaretine istikamet veren ülkelerdeki merkezleri yoluyla küresel ticarette edindikleri deneyimi Türkiye ’deki ihracatçıların hizmetine sunmayı hedeflediklerini de bildirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder