CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
  6,0617
  % 0,21
 • EURO
  6,7707
  % 0,39
 • ALTIN
  248,9248
  % 0,18
 • BIST
  86.796
  % -0,47
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Bakan Tüfenkci: “Hiçbir insanımızı terör örgütünün insafına bırakmayacağız”
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Bakan Tüfenkci: “Hiçbir insanımızı terör örgütünün insafına bırakmayacağız”

HABERİ SESLİ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, HDP’yi eleştirerek, “Bazıları Mecliste ‘terörü kınamıyorlar’ diyor, biz terörü kınamalarından vazgeçtik, bölgede siyaset üretsinler o dahi yeter ama geldikleri nokta itibarıyla siyaset dahi üretemiyorlar” dedi.

Elazığ’da bir restoranda belediye başkanları, belediye ve il genel meclisi üyeleri, kamu kurumu yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelen BakanTüfenkci, yanı başlarında bir yangın olduğunu ve bu yangını söndürmek için çaba sarf eden bir hükümet bulunduğunu ifade etti.

"Hiçbir insanımızı terör örgütünün insafına bırakmayacağız"

İş yerini açamayan, hayatını idame ettirmesi gereken ama bu arada sadece evini barkını değil, iş yerini de kaybeden esnaf ve tüccar kardeşleri olduğunu belirten Tüfenkci, “Biz Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da terörden bizatihi etkilenen hiçbir esnafımızı, tacirimizi, insanımızı o insafsız terör örgütünün insafına bırakmayacağız. Bütün esnaflarımızın tekrardan yaşam mücadelesinde tutunabilmesi için hem kentsel dönüşümle beraber dükkanlarını yenileyeceğiz. Aynı zamanda da esnafımızın tekrardan tekerini döndürebilmesi için kaynaklar üreteceğiz. Elbette ki bundan etkilenen diğer çevre illerimizin de bu kapsamda değerlendirilmesi gerekir” diye konuştu.

"Hiçbir insanımızı terör örgütünün insafına bırakmayacağız"

“Bodruma sıkışmış teröristlere yardım için, imdat için oralarda saf tutuyorlar”

Bakan Tüfenkci, Organize Sanayi Bölgesinde sanayici ve iş adamlarına yönelik yaptığı konuşmada ise uyguladığı politikalardan dolayı HDP’yi eleştirdi. 7 Haziran seçimlerinde Türkiye partisi olma iddiasıyla birileri tarafından parlatılan bir partinin, bırakın Türkiye partisi olmayı, bölge partisi dahi olamadığını vurguladı.

Tüfenkci, ” HDP geldiği noktada, terör örgütünün reklamını yapmaktan öteye geçemedi ve dikkate alınmayacak bir duruma düştü. Siyaset üretemez hale geldi. Bazıları Mecliste ‘terörü kınamıyorlar’ diyor, biz terörü kınamalarından vazgeçtik bölgede siyaset üretsinler o dahi yeter ama geldikleri nokta itibarıyla siyaset dahi üretemiyorlar. Ancak bodruma sıkışmış teröristlere yardım için, imdat için oralarda saf tutuyorlar. Terörle kol kola yürümeye çalışıyorlar”şeklinde konuştu.

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde yürütülen operasyonlara da değinen Tüfenkci, bazılarının Sur’da neden bu kadar uzun süren bir mücadele yapıldığını sorduğunu anımsatarak, şunları söyledi:
“Oradaki sivil vatandaşlar zarar görmesin diye o kadar ince ve o kadar hassas bir mücadele yürütülüyor ki. Birçok arkadaşımız şunu düşünebilir. ‘Oralar zaten boşaltıldı, sivil vatandaş kalmadı ki.’ Hayır arkadaşlar bizzat terör örgütü tarafından evlerinde kalmaya zorlanan veya oralarda canlı kalkan olarak tuttukları birçok sivil vatandaşımız var. Evlerinden, barklarından ettikleri tüm o vatandaşlarımızın evlerini mayınlama suretiyle akla hayale gelmeyecek tuzaklar şeklinde adeta dantel gibi örmüşler. Oradaki mücadele sıradan bir mücadele değil. Şehir yapısı noktasında göğüs göğüse yürütülen bir mücadele.” 

"Hiçbir insanımızı terör örgütünün insafına bırakmayacağız"

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder