CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3 kilit isim yakalandi, Obama ile 17:00’de görüşeceğim
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3 kilit isim yakalandi, Obama ile 17:00’de görüşeceğim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan, Bizim tek üzüntümüz Batı’nın olayı anlamamakta ısrarlı olmasıdır. Bizim yanımızda olmalaları yaklaşım itibariyle güzel olabilir ancak bu neticeye varabilecek bir şey değil. Bizim yanımızdasın da PKK terör örgütü olarak kabul edilirken YPG, PYD’yi de ilan et. Saat 17:00 ile Obama ile görüşeceğim. Kendileriyle bu konuları etraflıca görüşeceğiz. Bu örgütlere verdikleri silahların nerede, nasıl patladığını görün diyeceğiz.” dedi.

VİDEO HAZIRLANIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları;

İlk etapta 61 yaralımız vardı. Dün itibariyle 28’in altına indi.

İlk etapta canlı bomba durumıunda olan kişini, bununla beraber iki de onun yardımcısı olan kişiler vardı. Burada falin Suriye’den getirilmesi, geldikten sonra belli bir süre Diyarbakır, Ankara, İstanbıl arasında bir mekik dokuması ve olayın birlikte tasarlanması ve bu işin planlanmış olması var. Şuanda bu gözaltına alınan 14 kişiden, asıl inclemelerin yapıldığı 2 kişi var ama an itibariyle o da 3’e çıktı. Aktif rol oynayan 3 isim var.

“CANLI BOMBA KESİNLİKLE YPG”

Canlı bomba kesinlikle YPG. Bir defa o zaten PYD’nin silahlı gücü, malum. Olayın örgüt olarak şu anda her ne kadar üstlenmeselerde YPG ile PYD. Bunlar faili konumundalar. Bu bizim yaptığımız, Hükümetimizce güvenlik güçlerimizle, istihbaratımızla yaptığımız çalışmalarda geldiğimiz nokta burası

“BİZİM ÜZÜNTÜMÜZ BATI’NIN OLAYI ANLAMAMAKTA ISRARLI OLMASIDIR”

Bizim tek üzüntümüz Batı’nın olayı anlamamakta ısrarlı olmasıdır. Bizim yanımızda olmalaları yaklaşım itibariyle güzel olabilir ancak bu neticeye varabilecek bir şey değil. Bizim yanımızdasın da PKK terör örgütü olarak kabul edilirken YPG, PYD’yi de ilan et. Bunların yanında yer alan Türkiye’den aydın müsveddesi diye denenler de yer alıyor. Bunlara karşı benim ülkemde benim milletimin tavrı olması lazım. Bunların aydınlıkla yakından uzaktan alakası yok. Profesör ünvanı alan aydındır diye bir şey yok.

“SİZ BENİM YANIMDA OLSANIZ KAÇ YAZAR OLMASANIZ KAÇ YAZAR”

Bu ülkede vatanının milletinin, can ve mal güvenliğine saldırılar var ve bu saldırıların arkasında olanları nasıl oluyor da bu aydın geçinenler onlarla ilgili bildiri yayınlıyorlar. Siz benim yanımda olsanız kaç yazar olmasanız kaç yazar? Ben milletimin yanındayım. Bunların milletimle bir alakaları yok. Bu adamların bu ülkede bir tek dikili ağacı yok. Siz bu ülkede vatanperver bir nesil yetiştirmediniz? Aynı şeyleri üniversitelerde gerçekleştiremediğiniz için çıldırıyorsunuz, kuduruyorsunuz.

“OBAMA İLE 17:00’DE GÖRÜŞECEĞİM”

Saat 17:00 ile Obama ile görüşeceğim. Kendileriyle bu konuları etraflıca görüşeceğiz. Bu örgütlere verdikleri silahların nerede, nasıl patladığını görün diyeceğiz. Ben daha önce görüşmemizde de söylemiştim. Silah yardımı yapıyorsunuz.

“HDP’NİN BİLDİRİYE İMZA ATMAMASI SUÇ ÜSTÜ YAKALANMADIR”

Parlamentoda 4 parti var, 3 parti ülkemizdeki bu hainlere karşı bir nitelik sağlıyor ve hepsi bir dayanışma içerisinde bir bildiri yayınlayıp, altına imza koyuyorlar ama terör örgütünün temsilcisi olan parti imza koymuyor. Diğer siyasi partinin imza koymaması bir suç üstü yakalanmadır. Bu resmen biz dağız parlamentodaki temsilcisiyiz demektir. Milletin bunu bilmesi lazım.

KAYNAK : HABER 6 AJANS

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder