CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Demirören’den Terim-Arda açıklaması!
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Demirören’den Terim-Arda açıklaması!


Demirören’den Terim-Arda açıklaması!

“Ayrıntılarıyla gerçekleri söyleyeceğim”

– Ilk Kez cümbür cemaat şunu bilsin. Kamuoyunun beklediği cevaplar var. Kamuoyunun ağız dalaşı yaratma isteğinden çok, ben iyice gerçekleri söyleyeceğim. Futbolun idaresini bilen, acı olaylarla buralara gelen biriyim. İki büyük gazetenin sahibi olarak iletişimi iyi yapamadık.

– Göreve geldiğimizde 270 milyon TL olan TFF bütçesi 602 milyon TL’ye yükselmiş durumda. En büyük kusur federasyonların Ulusal Takım’ın başarısıyla ilişkilendirilmesi. Biz yönetimle ilgili olarak bakıyoruz.

“Yarın saat 16:00’da kulüplerin başkanlarıyla bir araya geleceğiz”

– Yarın saat 16:00’da kulüplerin başkanlarıyla bir araya geleceğiz. Talepleri dinleyeceğiz. 6 tane fazla önemli aktör, yayınlama ihalesine hazırlanıyor. Beklentim 600 milyon dolar civarında. Kanun değişikliği yapılırsa, bir sonraki ihaleyi Kulüpler Birliği yapacak.

– 14 tanıdık olmayan kuralından kulüplerimiz üstünlük almış gibi görünüyor. Genç oyuncularımız yurt dışına aktarma olmaya başladı. Bu bizim için çok manâlı. Ulusal Takımımıza bakınca da hocamız bundan çok hoşnut gözüküyor. Hocamız da bunu çok desteklemişti.

“Süper Lig takımlarından puan silme cezasından az kalsın kurtulanlar var”

– Bizim vazifemiz kulüplerin gelirlerini arttırmaya kastetmek. Bizim öncelikli hedefimiz kulüplerimizin borçsuz şekilde gelirlerini elde etmeleri. En büyük risk TFF 1. Lig takımlarında var. Süper Lig takımlarından puan silme cezasından az kalsın kurtulanlar var.

– Gelir-gideri dengelemezlerse ummadığımız takımlarımız UEFA’ya gitmeme durumuyla karşılaşabilir. Kulüpler arasında dengesizlik çok artı. Kimi çok kombine satarken, kimi satamıyor. Bu da bizi rahatsız ediyor.

‘TERİM-ARDA AÇIKLAMASI’

Prim kavgası olmadı. Natürel ki ekip kaptanı, hocasıyla primle ilgili konuşabilir. Ama konuştuğu yer yanlıştı, seyircilerin önünde, antrenman sahasında.

Artık maç maç primler kesinlikle olmayacak”

Demirören: (Arda’nın kadroya alınmaması) “Bir oyuncunun oynayıp oynamaması hocasını ilgilendirir. Alınmamasıyla ilgili tepkim olmadı”

BURAK YILMAZ’I YALANLADI

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, A Ulusal Takım’daki prim tartışması ve Burak Yılmaz’ın ‘1 lira prim almadım’ sözleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz’ın “1 lira prim almadı” sözlerinin hatırlatılması üzerine Yıldırım Demirören, “Burak oynadığı maçlarda 467 bin lira prim aldı, son 2 maçın primini almadı. Çünkü oynamadı. Dekontları da bende. Bizde belirli. Bunlar defalarca hatalı yerlere gidecek şeyler. Bu oyunlara sevgili kardeşlerim gelmesinler. Burası ulusal ekip. Prim kavgası olmadı, elenmelerine karşın ben primlerini ödedim.” ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz, Galatasaray – Antalyaspor maçı ardından yaptığı açıklamada, “Asla prim almadım ama bir defa bile lafını etmedim. Arda da etmemiştir. Arda, benim hakkımı da savunmamıştır. Arda’nın savunduğu şey başkadır. Bunu yeri geldiği zaman en ince ayrıntısına dek söyleyeceğim ama şu lahza zamanı yok” demişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder