CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Erdoğan idam cezası için noktayı koydu!
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Erdoğan idam cezası için noktayı koydu!

Erdoğan idam cezası için noktayı koydu!

İşte o konuşmadan satır başları

Konya defalarca bizimle oldu, biz de defalarca Konya ile beraber olduk. Bugüne değin 30 kez Konya’yı ziyaret ettim. Konya 15 Temmuz’da ahde vefasını, hakkın yandaki sağlam duruşunu bir kez daha gösterdi.Toplu açılış törenleri bizim hizmet anlayışımızın alameti farikası haine geldi. Bu laf yok kalp işidir. Bu icraat ister.

15 TEMMUZ’UN GALİBİ BU IRK

15 Temmuz niye oldu? 15 Temmuz işte bu hizmetleri hazmedemeyenlerin operasyonudur. 15 Temmuz Türkiye’yi bir vagon olarak bakmak ve göstermek isteyenlerin operasyonudur. Ne ile vurdular benim kardeşlerimi? Bizim uçaklarımızla, bizim silahlarımızla. 241 şehidimiz var. 2194 gazimiz var. O akşam o bombaları yağdıranlar zannettiler fakat güçlüler, F-16’lar kuvvetli, tanklar toplar silahlar enerjik. Bilmiyorlardı ama yer yüzündeki baskı Allah’ın halifesi olan insandadır. yeter ama o halk müziği şahadet makamında yürüsün. Biz milletimizle onur ediyoruz, gurur duyuyoruz. 15 Temmuz’un galibi bu aziz millettir.

LİDER TAŞIN ARDINA SAKLANIRSA…

Acilen konuşuyorlar, neymiş 3. darbe gelecekmiş. Bir tane çokbilmiş kendini bilmez köşesinden bir şeyler yazıyor.  Ne diyor şair, yürüyeceksin irk yürüyecek arkandan. 15 Temmuz bunun en güzel ifadesi oldu. Birileri diğer şeyler söyledi neymiş Almanya’ya iltica. Bilmiyorlar ki biz terbiyemizi alırken şöyle aldık, eğer lider taşın altına saklanırsa, ahali dağın ardına saklanır. 

BU ÜLKENİN GÜVENLIK GÜCÜNÜ CÜMBÜR CEMAAT BİLECEK

2002 yılından bu yana Türkiye’nin yaşadığı badireleri şöyle bir gözden geçirelim. Bismillah deyip göreve başladık. Irak krizi ile başlayan, danıştay krizi ile aralıksız süreçleri dönemin cumhurbaşkanının çıkardığı zorluklara rağmen devam ettik. Davos’u hatırlarsınız, Mavi Marmara’nın saldırıya uğraması. 7 Şubat MITOS krizi ile artık varlığı adamakıllı hissedilen bir kuşatma ile çok ciddi mücadele başlattık. Çok dile getirmiyorduk fakat çok ciddi bir çaba veriyorduk.2013 yılında ilk önce Yolculuk, sonradan 17-25 Aralık girişimleri ile her şey biraz daha yerine oturdu.Bölücü örgütün hiç bir izahı olmayan şekilde ülkemize nasıl saldırdığını unutmadık. DAEŞ’te bu kervana katıldı. Gaziantep’te 14 yaşında bir yavruya Messi forması giydirip üstüne canlı bombayı bağladılar. 56 kardeşimizi şehit ettiler.O güne değin sustuk ama artık sondu. Cerablus’a girdik.  Bu milletin güvenlik güçlerini herkes bilecek.

DAEŞ’İ YENEMİYORSAK BU İŞİ BIRAKALIM

Koalisyon güçleri neden PYD ve YPG ile hareket ediyor. Bunu anlamakta güçlük çekiyoruz. Şuanda teröristleri eğitenleri anlamakta zorlanıyoruz. Koalisyon güçlerinin içinde yer alanlar siz DAEŞ’le mücadeleyi YPG ve PYD ile yok 63 ülke ile halledin. Eğer 63 ülke DAEŞ’i halledemiyorsa biz yöneticiler olarak görevi bırakalım.Burada bir kapan var, kapan diğer. Oyun bizim üzerimizde oynanıyor. Kusura bakmasınlar biz bu oyuna ne Suriye’de ne de Irak’ta müsade vermeyeceğiz.

YAZIKLAR OLSUN

Ne diyorlar terör örgütlerine  yardıma devam edeceğiz.(Hillary Clinton) Yazıklar olsun. Senin NATO’daki ortağın YPG mi PYD mi? Eğer bizsek adımı bizle atacaksın. Biz bu işi bitiririz.

YENİ UYGULAMALAR GELİYOR, BİR KAÇ HAFTA İÇİNDE GÖRÜRSÜNÜZ

Bu yapının içinde olanlardan 15 Temmuz’dan daha sonra hakiki anlamda vicdan azabı duyan çok az kişinin olduğunu görüyorum. İnlerine gireceğiz dedik, girdik. Lakin bitmedi. Kaçacak delik arayacaklar. Hemen yeni uygulamalar geliyor. Birkaç hafta içinde göreceksiniz.

İDAM DÜZENLEMESİ HAKLI BİR ISTEK, BATI KARIŞAMAZ

Acilen idam diyorlar bu haklı bir taleptir. Batı ne derse desin beni ilgelendirmiyor. Ben milletime bakarım. Bunun kararını parlamento verir. Benim milletim parlementoya çağrısını yapıyor idam diyor. Bana gelirse ben onaylarım. Ben 241 şehidimizi, bu katilleri unutamam bedelini unutmamam.Bu konuda batı konuşamaz. Kimse mağdur edebiyatı yapmasın  başlıca mağdur şehit ve gazilerimizin yakınlarıdır.Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder