CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

“Erdoğan’ın fişini çekme zamanı mı?” Skandal yazı!
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

“Erdoğan’ın fişini çekme zamanı mı?” Skandal yazı!

“Erdoğan’ın fişini çekme zamanı mı?” Skandal yazı!
Economist dergisinde ‘Avrupa Birliği ve Türkiye yazısı’ skandal ifadelerle dolu. Türkiye ile dalga geçen yazan yalan dolan ifadelerle Türkiye’yi kötülerken Erdoğan’ın fişini çekme zamanı mı diyerek te kendi çalıp kendisi oynuyor… replace

Economist dergisinin Erdoğan haberi bir uçtan bir uca skandal ifadelerle dolu. Türkiye’de son dönemde meydana gelen olayları Erdoğan’ın kötü yönetimiyle bağdaştıran derginin haberini süsleyerek sunan Oda TV Economist’in sözcüsü gibi davranmış…

‘TÜRKİYE’NİN AVRUPA BİRLİĞİ’NE ÜYE OLMA GİRİŞİMİ ŞAKA OLMALI’

Economist dergisinin yazısında birincil aşağılayıcı Türkiye ifadesi Avrupa Birliği’ne üye olmasıyla ilgili. Bu girişimin bu dönemde olmasını bir şaka olarak değerlendiren yazı Türkiye’yi darbe girişiminden daha sonra iyice Muz Cumhuriyeti gibi göstermiş. 

İşte skandal ifadeler

Türkiye AB’den uzaklaştı ve müşterek kültür ve eğitim kurumlarından çıktı,  “Peki, fişi çekme zamanı mı bundan böyle?” 

‘TÜRKİYE DİKTATÖRLÜK BATAKLIĞINA SÜRÜKLENİYOR’

“Avrupalılarsa, Erdoğan vidaları sıkarken, diplomatik terbiyelerini korumaya uğraşıyor. ‘Geçen sene, mültecileri uzakta tutması için Türkiye’ye rüşvet saptamak yeterince kötüydü’ diyorlar. Daha kötüsü, Türkiye AB’yle katılım müzakereleri yapıyor. Katılım sürecinin, namzet ülkeleri Avrupa normlarına yaklaştırması gerekiyor. Fakat sultan olma heveslisi lideriyle Türkiye, diktatörlük bataklığına sürükleniyor. 

İKİ KADIN YALANI DA ÇABASI

Yazıda Türkiye’de yaşamış iki kadının söyledikleri skandalın öteki yüzü olarak göze çarpıyor. Güya iki bayan Türkiye’nin ne durumda olduğunu anlatan cümleler sarfetmiş. 

İşte o satırlar..

Kadınların Türkiye’nin nefret edilen şey doymuş bir yer olması nedeniyle, hiç çocuk sahibi olmama anlaşması yaptıklarını yazar dergi, “Temmuz’daki darbe girişiminden sonra girişilen misillemeler ve tasfiyeler aralarında demokrasi ışıkları” sönüyor diyor.

VE SON!  FİŞİ ÇEKME ZAMANI MI ARTIK?

Yazının sonunda artık dergi skandalı sonlandırıyor. ilk kez seçilen bir Cumhurbaşkanı’nın ülkeyi kötü yönettiği yazılan sütunlarda Avrupalı AB yanlısı Türkleri’in bile Erdoğan’a şüphe ile baktıkları açıklama ediliyor. 

BOZACININ ŞAHİDİ ŞIRACI

Acilen sormak gerekiyor. Geçen ay içinde Türkiye’nin kredi notunu düşüren Moodys’in anında ardından gelen bu skandal ifadeler Türkiye’ye yapılan komplo yok de ne? Fetullah Gülen terörist eylemlerinin Türkiye sevdalısı bir grup gibi gösterip, ‘Bu olaylar Türkiye’yi Avrupa’da zayıflattı. Destekciler Türkiye’ye değişkenlik ile bakıyorlar. Buna vesile olan Erdoğan’dır’ diye  dayatmanın anlamı ne? Türkiye’nin yatırım projelerinde bir aksilik olacakmış gibi göstermenin gerekçesi ne?

TÜRKİYE’NİN İÇİNDEKİ İRLANDALILAR!

Bir dönem Milli ekip teknik sorumlusu Mustafa Denizli’nin İrlanda maçı öncesinde çıkan yorumlardan daha sonra söylediği bu söz gerçek Türkiye’nin öncelikli gerçeği. Dışımızdaki İrlandalılar’ı herkes biliyor, manâlı olan içimizdeki İrlandalılar’ı tespit edip azaltmak gerekmez mi?

nusret.odabas@ulke.com.tr

(ULKE.COM.TR) 

Etiketler: skandal yazı
Adınız Soyadınız

Gönderdiğim yorumun sorumluluğu şahsıma aittir GÖNDER 250

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder