CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

FETÖ, o bakanı hedefe koydu!
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

FETÖ, o bakanı hedefe koydu!

FETÖ, o bakanı hedefe koydu!

Haber7 yazarı Esra Elönü, Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın niçin FETÖ’cüler tarafından hedefe konduğunu kaleme aldı. Albayrak’a atılan iftiraları fazla sert bir dille eleştiren Elönü: “Bu kudurmuşluğun sebebi, Enerji ve Emrindeki kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ’ın liderlik ettiği 23.Dünya Enerji kongresi.” 

İşte Elönü’nün o yazısı;

Alçaklıkta devingen olan, adamlıkta parmak kıpırdatmaz! Bu böyledir.

Her bere iyileşir lakin iyi niyetinden vurulduğunda ölürsün.

Asalet enjekte edilecek cüsselerde damar bulamadığımız şu günlerde klavyeyi sağa çekip ne yazılır diye soruyorum .

Hakikatte ses getirenler, alçaklıkla gürültü yapanlar göre bastırılamaz onu gördük. 

Çöp suyunu enerji içeceği olarak kullanan , evlatlarına gıcır gıcır daimi zarar bırakan tür çürüğü bu organizmalardan ne beklenir?

Yeryüzünde kontrol yapılsa gübrenin bile gururla buradayım dediği şu topraklarda yok sayılan bu kaba et güruhuna nasıl tümce kurmalı?

Hakaret enerjisiyle çalışan kazmaların, hareket enerjisini davaya dönüştürenleri anladığı nerede görülmüş?

Evet ısındıysak dozu artıralım. Yeniden geldiler, yeniden süs köpeklerine WC bile olamayacak ağızlarını son ses açtılar.

Tekrar ar damarları, ahlaksızlığın fay hattı ki artçı şoklar sırt sırta.

Yeniden omurgaları kahve taburesi.

Tekrar kurbağalı dereden konum atacak seviyeleriyle deryaya sıçrama hayalleri.

Her şeye benzetilecek olan sizleri hakikate benzetmeyen Allah ’a ebedi şükürler olsun ancak maksat şaşırtmıyor.

Alçaklığınıza, ahlaksızlığınıza tam isabet olan cümlelerimi Allah ıskalatmasın.

Bu sefer, bu gargara ibriklerinin hedefinde Enerji ve Alt Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak var.

 Aslında yazmayacaktım lakin beyinleri lağım çanağı olmuşların yaptıkları arşivde bulunsun diye yazıyorum.

belki evlatlarımız geçmişte kanalizasyon sistemi kimlerce yürütülür sorusuna bir tıkla yanıt bulmak isterlerse diye.

15 Temmuz sonrası gördük ama “Bu vatan badem bıyığında maklube artığı olan etekli köpeklerin elinde değil, bu vatan künyesini Allah ’tan diğer kimseye teslim etmeyecek olan cennet erlerinin elinde”!

Şu Anda Türkiye ’deki başarılı siyasetçiler, öncü şahsiyetler iftiraya uğruyorsa  en son neyi başardıklarına bakacaksın ki bu yürüyen iltihap şarjörü Fetö ’nün  bize bıraktığı iftirayı anlamlandırma şekli.

İçinde Fetö ve onun salyasıyla sorumluluk olan köpeklerin olduğu her operasyonun , her iftiranın, her kalleşliğin altından bu soru çıkıyor. Bu iftiralar hangi başarının bedeli?

Hangi iftiranın atıldığını yazmayacağım. Kendi şerefsizliklerini, alçaklıkta ne kadar yüksek yaptıklarını yazarak,  bu kanalizasyon borularını sevindirmeyeceğim.

 Bir iftiranın içinde Fetö ’nün uluslararası ekran koruyucuları varsa, bir iftiranın içine bu ülkedeki vatansız it sürüleri çörekleniyorsa, o kötüleme büyük bir projenin, Türkiye ’yi fazla ileri götürecek bir hamlenin kudurtmuşluğu ve karın ağrısıdır. Fazla uzağa değil üç dört gün öncesine gidip Türkiye ’nin başarı hanesine en son ne eklenmiş bakalım.

Bu kudurmuşluğun sebebi, Enerji ve Tabi kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ’ın önderlik ettiği 23.Dünya Enerji kongresi. Bu gerçek cebimizde. İlerleyelim peki hangi kararlar alındı?

_  Avrupa ’nın enerji kaynağının Türkiye üzerinden sağlanacak olması. Türkiyenin enerji kaynakları için stratejik bir önem taşıyacak olması en önemlisi faizsiz olmaktan çıkıp faktör bir rol üstlenerek, Batıya bu kararlarla çektiği reddiye içimizdeki kanı, sütü, karakteri, bozukların kudurmuşluğuna sebep olabilir mi ? Yüksek sesle yazıyorum OLUR. Oldu da.

_ Ruslar, Avrupa’ya daha güvenilir bir yolla enerji kaynakları aktarmanın teminatı için Türkiye ’yi seçti. Artık Türkiye ’nin tehlikesiz bir yer olması hem Rusya ’nın ayrıca de Avrupa ’nın mecbur olduğu bir şey.  Sizi kudurtan bu! 

_ Türk Akımı projesinin imzalanması çağrıda bulunmak,  Türkiye ’yi terör ülkesiymiş gibi gammazlayan Avrupa ’ya,  özelikle 15 Temmuz sonrası  keza demokrasi tokadı keza de Osmanlı Tokadıyla girift enerji zaferi seslenmek. Sizi kudurtan bu!

çok eskiden Dışa bağımlılığın kişilik olduğu bu ülkede , artık karar veren ve uygulayan, eyvallahsız bir Türk yurdunun küllerinden doğduğuna şahit oldular. Bu yüzden ağızları gübre mağarası.

15 Temmuz ’da diz çöktüreceklerini sanıyorlardı. En azından var olan projeler dursa takkeli tanrılarına şükür yelpazeleri sallayacaklardı. Salya çanakçılığı yapacaklardı. Lakin bu ülkeyi yedirmek, peçetesini yedirmeye ayrı. Kudurdukları bu.

İtler korosunda ürüdüler fakat kervanı durduramadılar .Kudurdukları bu.

Hani kanasaydı toprağın bir tarafı, akıllarınca köpek dişlerine geçireceklerdi, dalgalanan hilali. Bilmiyorlardı ama her şehadet erinin sırtında hilal kefen vatandan sonrası cennet.  Kudurdukları bu.

Şimdi anlaşıldı mı zafer nedir değer ne? Aklıma Gezide müftü karısının o soytarı videosu kurmaca çıkınca, şalvar lastiğini şlapp diye kaportaya yiyen Yılmaz  Özdil geldi.

Köpeğini işetecek yer arayan tiki kızların atarından başlayıp, kuaförde maşa sırası beklerken emrindeki masadan aldığı yetersiz dedikoduları leziz bir apaçi sunumuyla önümüze getiren Özdil.

Merak etme bu borular doğal gaz hattı borusu, kanalizasyon borusuna ihtiyaç duyulursa,  zaten adın listede var biz sana döneriz. Hadi Eyvallah.

Esra Elönü – Haber 7

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder