CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Flaş açıklama!
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Flaş açıklama!


Flaş açıklama!

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selim Kosif, yıl sonunda takımda kalıp kalmayacağı ilgiyle beklenen Zeljko Obradovic için “2-3 sene daha yok Ben inanıyorum fakat, Obradovic burada 10 sene daha kalacak” biçiminde konuştu.

Doğan Haber Ajansı’na özel talimatlar yapan Kosif sorulara şu yanıtları verdi:

SORU: Taraftar ve kamuoyu Başantrenör Zeljko Obradovic’in kalıp kalmayacağını merak ediyorlar. Bu konuda bir ilerleme var mı? 2-3 yıllık bir uzlaşma laf konusu sanırım, aldığımız duyumlar bu yönde. İmza aşamasına geldiniz mi?

-“Obradovic şahane bir antrenör. Herkesin sevgi ve saygısını görebilen bir kişi. Biz Onunla uzun seneler çalışmayı düşünüyoruz. Ola Ki 2-3 değil, fazla daha uzun seneler… Bunun için fazla yakında da imzalar atılacak. Kendisi de bu konuda en minik bir değişkenlik duymuyor. Biz de belirsizlik duymuyoruz. Yakında bunu da basında paylaşılacak. Ben inanıyorum oysa, Obradovic burada 10 sene daha kalacak.”

Fenerbahçe Idare Heyeti Üyesi Selim Kosif, THY Euroleague’de final-four’u bu sene İstanbul’a almak için yoğun çaba harcadıklarını ve bunu başardıklarını ifade ederek kupayı da kazanmak istediklerini söyledi.

SORU: Değişen bir format var ve finaller de İstanbul’da. Bu sizleri daha da motive ediyor mu?

-“Zaten en manâlı nedenlerden bir tanesi finallerin İstanbul’da olması. Bunun için biz Fenerbahçe olarak fazla çalıştık ve en sonunda da başardık. Çoktan seyircilerimizin bilet istekleri var. Lakin biliyorsunuz ancak daha çıkmadı. Ben inanıyorum ki, tüm Fenerbahçeliler finallerde salonu dolduracak. Ayrıca öteki takımlara ayrılan biletlerin de karaborsadan toplanacağını düşünüyorum. Çok heyecanlıyız. Fenerbahçe’nin Türk basketboluna katkısı da bizi hem mutlu ediyor. Türkiye’de biliyorsunuz her şey futbola endeksli. Futbolla yatılıp kalkılıyor. yavaşça bunu basketbola sokmaya başladık. Bunu da bu seneki kombine satışlarında gördük. Başkanımız, emin bir adet kombine satışlarını durdurdu. Durdurmasa tümü bitecekti. Bunu da yapmamızın nedeni, direkt bilet sattığımızda daha artı gelirimiz oluyor. Kombine sattığımızda daha ucuz oluyor. Yani Fenerbahçe seyircisizi basket takımını olağanüstü derecede destekliyor. Bizler de bu desteğe sahada aldığımız başarılı sonuçlarla karşılık vereceğimizi düşünüyorum. Bu kez finalde kaybetmek istemiyoruz.”

Kosif, Euroleague için kurulan kadronun maliyetinin yüksek olduğunu , sezon baştan başa 10-12 milyon TL hasar ettiklerini fakat oluşan basketbol kitlesi ve Ülker Arena’yı dolduran taraflar için buna 2 senedir ağırlık verdiklerini söyledi.

SORU: Fenerbahçe’nin basketbol kitlesi takımına sahip çıkıyor ve sizler de onlar için yeni ürünler ürettiniz. Kulüp olarak da bugün açılış yaptınız, bu konu hakkında neler söylemek istersiniz?

-“Türkiye’de tekrar bir ilki Fenerbahçe gerçekleştiriyor. Birincil kez basketbol sporu seyircileri için bir Fenerium mağazası açtık. Tüm basketbol eşyalarını bulabilme imkanı sağlıyoruz. Bunun da nedeni; Türkiye artık basketbolda da önemli bir konuma geldi. Burada da hoş bir mağaza açtık. Umarım hoş kazançlar getirecektir. İnşallah bundan sonra basketbol mağazalarını diğer şubelerde de açacağız. Çünkü artık basketbol seyircisi oluşmaya başladı. Fenerbahçe de hemen hemen 2 senedir Euroleague’de ve bundan daha sonra da inşallah defalarca Euroleague takımı olacağız. Türkiye’deki basketbol seyirci kitlesini de, futboldan daha fazla baskete bağlayacağımızı düşünüyoruz. İyi bir yatırım yapıyoruz. İyi bir takımımız ve iyi bir koçumuz var. Turkish Airlines Euroleague’deki birincil maçımızı da cuma günü Brose Bamberg ile yapacağız. Bütün seyircilerimizi de bu maça bekliyoruz. Güzel bir açılış gerçekleştirmek istiyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder