CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
  6,0579
  % 0,10
 • EURO
  6,7666
  % 0,11
 • ALTIN
  248,2937
  % 0,10
 • BIST
  85.310
  % -1,68
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Elazığ’da
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Elazığ’da

HABERİ SESLİ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Elazığ’da ziyaretlerini sürdüren Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, milletin başına bela olan terör örgütünü sonsuza kadar yok etmek için mücadelenin devam edeceğini belirtti.

 Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, milletin başına bela olan terör örgütünü sonsuza kadar yok etmek için mücadelenin devam edeceğini belirtti.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, milletin başına bela olan terör örgütünü                     sonsuza kadar yok etmek için mücadelenin devam edeceğini belirtti.

Elazığ’da ziyaretlerini sürdüren Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, milletin başına bela olan terör örgütünü sonsuza kadar yok etmek için mücadelenin devam edeceğini belirtti.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Elazığ’daki ziyaretleri kapsamında Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay ile birlikte partisinin Elazığ milletvekilleri Tahir Öztürk, Ömer Serdar, Metin Bulut Ejder Açıkkapı, İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve partililerle bir araya geldi. 1 Kasım’da Elazığ’ın gösterdiği çaba ve gayretleri ile Türkiye’nin istikrarı ve bütünlüğü noktasında önemli bir katkı verdiğini belirten Tüfenkci, “Sizin bu duruşunuz özellikle Türkiye üzerinde hesap yapan, Türkiye’ye Sur’u yerleştirmeye çalışan istikrarsızlığı yerleştirmenin hesabını yapanları şaşırttı, hesaplarını alt üst etti. Aynı zamanda milletimizde vatan sevgisi yaşayanlara da bir umut ışığı doğurdu” dedi.

“TERÖRLE MÜCADELEMİZ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK”

Hükümetin kurulur kurulmaz eylem planlarını açıklayarak, hem kamuoyu önünde kendilerini bağlayıp, seçim döneminde vaat ettiklerini birer birer hayata geçirmeye başladıklarını aktaran Tüfenkci, seçim vaatlerinin yüzde 66’sını hayata geçirdiklerini vurguladı. Hükümet olarak üzerlerine düşeni yapmaya devam ettiklerini de ifade eden Tüfenkci, “Bir yandan da milletin başına bela olan terör örgütünü bu topraklardan sonsuza kadar yok etmek için mücadelemiz devam ediyor. Onlar esnafımızın kepenklerini kapatıp, aşını işini bozarken, evlerinden yurtlarından ederken, açmış oldukları çukurlarla gönül köprülerini yıkarken, bizler o esnafımıza iş, aş olsun, yaşamları devam etsin diye mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Canla başla mücadele eden güvenlik güçlerimiz kısa zamanda o teröristlerin tamamını temizleyecekler” diye konuştu.

“MUHALEFET, ERDOĞAN KORKUSU ÜZERİNDEN SİYASET ÜRETMEYE ÇALIŞIYOR”

Türkiye’de esas sorunun muhalefet olduğuna da değinen Tüfenkci, şunları kaydetti:
“Muhalefet Türkiye’nin hiçbir yapısal sorununa yapıcı bir çözüm önermediği gibi Türkiye’nin geleceği ile ilgili yapılan bütün tartışmalarda da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın korkusu üzerinden refleks geliştiriyor. Anayasayı değiştirelim diye çaba sarf ederken, birileri kalkıyor ‘ya Recep Tayyip Erdoğan’ diyor. Biz başkanlık sistemi üzerinde tartışılsın çalışması yaparken yine ana muhalefet partisi kalkıyor ‘Recep Tayyip Erdoğan’ diyor. Halbuki Türkiye’nin enerjisini kaybettirme hesabı içerisinde çalışıyorlar. Rejim tartışması ile sistem tartışmasını ayırmak lazım. Türkiye’nin rejimle problemi yok, sistemle problemi var. Türkiye’nin parlamenter sistemle geleceği ve geldiği noktada belirli. Bundan sonra bizim Türkiye’yi hızlandırmamız lazım. Türkiye’de yeni başarılı hikayeleri oluşturmamız lazım. Türkiye’de birlik, beraberlik, kardeşliği pekiştirecek projelere imza atmamız lazım. Bunun içinde başkanlık sisteminin tartışılıp milletin huzuruna gelmesi lazım. Bizim bütünümüzün yeniden bir toplumsal sözleşmeye imza atması gerekiyor. Bu da yeni bir Anayasa’dır. Yeni Anayasa ile ilgili çalışmaya başladığımızda oy oranına bakılmaksızın her parti eşit oranda üye verdi. Ben buradan ana muhalefet ve diğer partilere soruyorum; hani Türkiye dikta rejimine gidiyordu? Dikta rejimine giden bir yerde her parti eşit oranda Anayasa komisyonuna üye verebilir mi? Biz AK Parti olarak kendimiz bir Anayasa yapmayalım, uzlaşarak yapalım. Herkesin toplumsal bir sözleşmesi olsun istiyoruz. Ama bunu tartışıp, yapıcı katkılar vermek yerine maalesef ana muhalefet başta olmak üzere herkes Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan korkusu üzerinden siyaset üretmeye çalışıyor. Oysa tartışmaları kişiler üzerinden değil sistem üzerinden yapmak gerekiyor.”

“HDP SADECE TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPIYOR”

Terörle mücadele edilirken kendini Türkiye partisi olarak lanse eden, bunun gereklerini yapması gerekirken maalesef bölge partisi bile olamayan bir HDP olduğunun altını çizen Tüfenkci, sözlerini şöyle sürdürdü:
“HDP geldiği nokta itibariyle sadece terör örgütünün sözcülüğünü ve reklamını yapmaktan başka hiçbir işlem yapmıyor. Onunu için sözlerimin başında Türkiye’de maalesef bir muhalefet sorunu var dedim. Ne ana, neden yavru muhalefetlerin hiç birisi Türkiye’ye olumlu bir katkı sunmadığı gibi gelişimi ve değişimini önleme noktasında ayak bağı olarak parlamentonun işlememesi noktasında da önemli gayretler sarf ediyorlar. Biz parlamentoyu bütünüyle çalıştırmak isterken birileri çalışmasın, yapısal reformu tamamlamasın, yasaları ne kadar geciktirirsek o kadar kardır diyen bir muhalefet zihniyeti anlayışı var. Bizler daha çok birlik ve beraberlik içerisinde olacağız, daha çok insanlarımıza AK Parti ve Türkiye’nin gerçekliğini anlatacağız, onlarla daha çok kucaklaşacağız.”

İHA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder