CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı Açıklaması
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı Açıklaması

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı Açıklaması

Son dönemlerde çoğalan terör saldırıları ve AK Partili siyasetçilerin niyet alınması ile ilgili konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, “Bu dava Şehadetlerle büyümektedir ama bizler onurlu bir ölümü, şerefsizce bir ömre tercih etmiş bir oluşumun parçasıyız” dedi.

İl Başkanı Kahtalı, son dönemlerde büyüyen terör saldırıları ile ilgili yazılmış bir açıklama yaptı. Geçtiğimiz günlerde Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde askeri denetleme noktasına bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda 10 askerin şehit olduğu ve 8 vatandaşın da hayatını kaybettiği saldırıyı kınayan Kahtalı, “Alçakça saldırıda Şahadet mertebesine ulaşanlara Cenabı Allah’tan rahmet Yaralılara da acele şifalar diliyorum. Hem bu menfur terör saldırısında Şehit olan İl Gençlik Kolları üyemiz, yol arkadaşımız Eyüp Hacıoğlu kardeşimize de Cenabı Allah’tan rahmet yakınlarına da Cenabı Allah’tan sabırlar niyaz ederim” dedi.

Yine Şemdinli saldırısının ertesi günü Diyarbakır Dicle AK Parti İlçe Başkanı Deryan Akter’e de PKK’lılarca yapılan saldırıya değinen Kahtalı, “Terörizm Uluslar arası bir araç olarak kullanılmakta ve saplantılı ideolojilerle insanları sindirmeye çalışmaktadır” diye konuştu. PKK Terör Örgütünün son zamanlarda açıkça AK Partili siyasileri hedef aldığını gösteren Kahtalı, “Irk dil ve din ayrımı yapmadan saldırgan, Kürt halkının iddiaya göre savunuculuğunu yapan PKK Terör Örgütü ve uzantıları bilmelidir ki Doğu ve Güneydoğu’da atama yapan arkadaşlarımıza yapılan bu haince saldırılar bizleri halk olarak birbirimize daha çok birleştirmektedir. Milletimiz şanlı tarihimizin hiçbir döneminde korkmamıştır, bizler de bu kutlu davanın fertleri olarak asla korkmadık, korkmuyoruz ve korkmayacağız” ifadelerine yer verdi.

Hiçbir kutsalı olmayan PKK’nın uluslar arası bir maşa olarak kullanıldığını gösteren Kahtalı, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Aldıkları emirler karşılığında da din, dil ve halk müziği ayrımı gözetmeksizin kalleşçe ve haince saldırmaktadır. Dicle İlçe Başkanımız ve dava arkadaşımız Deryan Akter’in şehadeti de bu nokta da fazla anlamlı ve önemlidir. Tehditler ve korku psikolojisi aleyhinde tepede olan durmak, gönül verdiği davayı canı pahasına bırakmamak ve Allah’ın verdiği canı tekrar Allah’tan başkasının alamayacağına iman etmek işte budur.

Bu dava şehadetlerle büyümektedir fakat bizler şerefli bir ölümü, şerefsizce bir ömre tercih etmiş bir oluşumun parçasıyız. Bizler “Biz bu yola kefenimizi giyerek çıktık” diyen bir liderin siyaset anlayışını şiar edinmişiz.

Emperyalistlerin Orta Doğu’da Uşaklığını yapan PKK Terör Örgütü ve uzantılarının en kısa sürede ülke gündemimizden çıkması için kararlılıkla mücadelemizi sürdüreceğiz.” – MALATYA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder