CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar Açıklaması
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar Açıklaması

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar Açıklaması
AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, son günlerde artan terör saldırıları ile ilgili, “Tüm tehditlere karşın mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz” mesajını verirken, Milletvekili Taha Özhan ise bu sürecin atlatılması için siyasete büyük atama düştüğünü söyledi.AK Parti.

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, son günlerde artan terör saldırıları ile ilgili, “Tüm tehditlere karşın mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz” mesajını verirken, Milletvekili Taha Özhan ise bu sürecin atlatılması için siyasete büyük atama düştüğünü söyledi.

AK Parti Malatya milletvekilleri Taha Özhan ve Nurettin Yaşar, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Kale ilçesinde mahalle muhtarlarının da katılımıyla düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Toplantı öncesi Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir’i ziyaret eden heyet, burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“Terörle mücadelemiz ardına kadar sürecek”

Son günlerde gelişen terör saldırıları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Türkiye’nin terör örgütlerine karşı içeride ve dışında mücadele verdiğini hatırlatarak, “Biz dünyanın en azılı terör örgütleri ile uğraş ediyoruz. FETÖ olsun, PKK olsun, DAEŞ olsun bu örgütlerle mücadeleye ardına kadar devam ederken bir yandan da ülkemiz kalkınmasına ve gelişmesine devam ediyor. Bu süreçte Türk Milletinin duruşu da fazla önemli, 15 Temmuz’da da bu halk müziği birlik ve beraberlik içerisinde teröre karşı ülkesinin ve bayrağının yanında durmasını bildi. Biz PKK’nın bu saldırılarını son çırpınışlar olarak görüyoruz. Bunlarla mücadelemiz sonuna kadar sürecek. Ben terör saldırılarında şehit düşen kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

“Bütün tehditlere karşın terörle mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz”

AK Parti’nin milletin iradesini etken kılmaya çalıştığı için terör saldırılarının yapıldığını bildiren AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar ise “Bizim ülkeyi yönetme talebimiz olmasaydı bu saldırılara maruz kalmazdık. İnanın biz bu talebimizden vazgeçtiğimiz vakit tüm bu saldırılar duracak. Terör de duracak, anarşi de duracak, dışarıdaki ve içerideki saldırılar da duracak. Biz yalnızca kendi kendimizi yönetmek istiyoruz. Bu milletin iradesini bu ülkeye hakim kılmak istiyoruz. Bizim temel kaygımız ve mücadelemizin amacı da bu. Tüm bu tehditlere rağmen de bu mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz. Biz dikey durduğumuz müddetçe bu terörü de sonlandıracağız. Lakin daha fazla kenetlenmemiz gerekli. Devletin ve özel kurumların içerisindeki hainleri temizliyoruz ve daha iyi bir Türkiye için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Siyasete büyük ödev düşüyor”

AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan da bu süreci atlatmanın yolunun siyasetten geçtiğini aktararak, “Bir yıla aşkın bir süredir böyle bir kanlı sürecin içindeyiz. Bu değin kanlı bir dönemde siyasete fazlasıyla meslek düşüyor. Bizim zihin, ahlak ve adalet üretmemiz gerekiyor. İnşallah bunları üretecek gücü Allah bize nasip eder” biçiminde konuştu. – MALATYA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder