CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Genç birlik malatya il yönetimi, büyükşehir belediye başkanı Ahmet ÇAKIR’ı ziyaret etti
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Genç birlik malatya il yönetimi, büyükşehir belediye başkanı Ahmet ÇAKIR’ı ziyaret etti

Genç birlik malatya il yönetimi, büyükşehir belediye başkanı ahmet çakır’ı ziyaret etti. Ziyarette birliğin hizmetleri konuşuldu, aynı zamanda terör olayları gençlerin bakış açısıyla değerlendirildi.

Genç Birlik Malatya şubesi başkanı ve yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Genç Birlik Malatya Büyükşehir Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Görevi 4 ay önce devraldıklarını belirten başkan Muhammet Faruk Alaca, bu kapsamda ziyaretlere başladıklarını söyledi. Başkan Çakır’a faaliyetleri hakkında bilgi verdi. “MALATYAMIZDA ÇEŞİTLİ FAALİYETLER GÖSTERMEKTEYİZ, ÖZELLİKLE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE 155’E YAKIN BURS İMKANI SAĞLADIK. 30 ÖĞRENCİMİZE DE KILIK-KIYAFET, YİYEYEK YARDIMLARI YAPIYORUZ. AYRIYETEN OSMANLICA, İNGİLİZCE, FIKIH KURSLARI AÇTIK. BU TÜR FAALİYETLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ VE KURUM VE KURULUŞLARI ZİYARETLERE BAŞLADIK ÖZELLİKLE SİZ DEĞERLİ BAŞKANIMIZI ZİYARET ETMEK İSTEDİK, BİLGİLERİNİZE VE TECRÜBELERİNİZE HER ZAMAN İHTİYACIMIZ VAR, BİZLERİ AĞIRLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ.” “MUHAMMET FARUK ALACA GENÇ BİRLİK MALATYA İL BAŞKANI”

Başkan Ahmet Çakır’da genç birliğin yaptığı hizmetleri yerinde bularak öneminden bahsetti ve ziyaretlerinden dolayı genç birlik Malatya il başkanlığı yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. “ BÖYLE GENÇLERİN FAALİYET GÖSTEREBİLECEK STK’LARDA YER ALMALARI, AKTİF OLMALARI BİZLERİDE SON DERECE MUTLU EDİYOR. DOLAYISIYLA GENÇLERİMİZİN, ÖZELLİKLE GENÇLİK ÇAĞLARINDA BÖYLE KAMU YARARINA TOPLUMA KATKI SAĞLAYACAK, SOSYAL ALANDA, KÜLTÜREL ALANDA, DERNEKLEŞMESİ BÖYLE ÖRGÜTLEŞMESİ, BÜYÜK BİR ŞANS DİYE GÖRÜYORUM” “AHMET ÇAKIR / MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI”

Başkan Çakır ve Başkan Alaca doğu ve güneydoğu anadoluda yaşanan terör olaylarına da değindi ve yapılacak her türlü çalışmanın içerisinde birlikte yer alabileceklerini söyledi. “ HER ZAMAN DEVLETİMİZ HÜKÜMETİMİZ GÜÇLÜ İNŞALLAH ORADAKİ HALKIMIZ DA, TERÖRDEN GÖRDÜĞÜ MADURİYETİ DE, HÜKÜMETİMİZİN ORDA UYGULAYACAĞI, TERÖR MASTER PLANI İLE, KENTSEL DÖNÜŞÜM PLANI İLE İNŞALLAH VATANDAŞLARIMIZIN MAĞDURİYETİ EN AZA İNECEK. ORADA Kİ TERÖRÜN ORTADAN KALDIRILMASI, ÜLKEMİZ İÇİN KALKINMASI, GELİŞMESİ EKONOMİK BÜYÜKLÜK ANLAMDA SİYASİ İSTİKRAR ANLAMDA ÇOK ÖNEMLİ. İNŞALLAH TERÖRÜN SONUNA GELDİK DİYE DÜŞÜNÜYORUM” “AHMET ÇAKIR / MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI”

“ORADAKİ YERLEŞİM ALANLARINDA BAYAĞI BİR SIKINTI VAR VE BİZLERDE ONLARI ZİYARET ETTİK. BAYAĞI BİR YIKIM VAR, BURAYA TOKİNİN GELMESİ ÇOK İYİ OLUR BİZ ÖZEL ŞİRKETLER DE KATILABİLİRİZ BU PROJELERE” “MUHAMMET FARUK ALACA GENÇ BİRLİK MALATYA İL BAŞKANI”

GENÇ BİRLİK ÇALIŞIYOR

YENİ YÖNETİM, BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI’NI ZİYARET ETTİ

KAYNAK: ORHAN ŞAHİN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder