CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
  6,1090
  % 2,11
 • EURO
  6,8605
  % 2,00
 • ALTIN
  252,1262
  % 1,92
 • BIST
  87.284
  % -1,41
Kent Park Kültür Evi ve Seyir Kulesi Çalışmaları
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Kent Park Kültür Evi ve Seyir Kulesi Çalışmaları

HABERİ SESLİ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kent Park Kültür Evi ve Seyir Kulesi Çalışmaları
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Gedik Mahallesinde sürekli Gedik Büyük Kasaba Park, Kültür Evi ve Seyir Kulesi çalışmalarını uygun inceledi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Gedik Mahallesinde sürekli Gedik Büyük Kasaba Park, Kültür Evi ve Seyir Kulesi çalışmalarını uygun inceledi. Başkan Polat, projelerin tamamlanarak hizmete girmesinden sonradan bölgenin alımlılık merkezi olacağını ifade etti.

Yeşilyurt Belediyesi tarafından projelendirilen Gedik Büyük Kasaba Park, Eski Cezaevinin Kültür Evine dönüştürülmesi ve Seyir Kulesi çalışmaları devam ediyor. Projeler tamamlandığında hem Malatya’nın hem de Yeşilyurt İlçesindeki hayat kalitesine artı değerler kazandıracak. Gedik Mahallesi Gedik üstte inşası devam eden ‘Şehir Park’ ve diğer iki projenin süreçlerini peşine düşüp takip eden Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, ilçenin geleceğine yönelik önemli yatırımlar olarak gördükleri üç projenin yapımına büyük bir siklet verdiklerini söyledi.

Başkan Polat, Başkan Yardımcıları ve Bölüm Müdürleriyle birlikte sosyal tesis, kafe-restaurant, yeşil alanlar, kamelyalar, oturma ve yürüyüş alanları ve görsel zenginliğe sahip şelalesiyle 25 dönüm alan üzerine hizmete girecek olan ‘Gedik Büyük Kasaba Park’ inşaat alanında incelemelerde bulundu.

6 milyon TL bütçeyle bu yılın sonuna içten tamamlanarak hizmete sunulacak ‘Gedik Kent Parkı’ inşaatı için itinalı bir çalışmanın devam ettiğini ifade eden Başkan Polat, “Gedik Şehir Park Projesinin kusursuz bir şekilde hizmete girmesi için çalışmaları uygun inceliyoruz. İŞGEM şirketimiz, Fen İşleri Müdürlüğümüz ve Park Bahçeler Müdürlüğümüzün kontrollü bir şekilde sürdürdükleri inşaat çalışmalarında kayda değer bir mesafe alındı. Ekiplerimiz itinalı bir çalışmayla projenin hatasız bir şekilde tamamlanması için uğraş sarf ediyorlar. Projemiz tamamlanıp hizmete girdiği süre bölgemiz için alımlılık merkezi olacak. Dört katlı sosyal tesis binası, kafe-restaurant, rekreasyon alanları, sekili şekilde oluşacak parklar, kamelyalar, yeşil alanlar ve yürüyüş yollarının yer aldığı projeye büyük bir titizlik gösteriyoruz. Proje tamamlandığı vakit parkın etrafı ve içerisi aydınlatılacak, yeşil alanlar için sulama sistemi kurulacak. Oturma alanlarını kent mobilyalarıyla döşeyip projenin görsel zenginliğini ön plana çıkartacağız” dedi.

‘Gedik Şehir Park’ ile birlikte ‘Kültür Evi’ ve ‘Seyir Kulesi’ projelerinin de bu bölgeye kazandırılacağını sözlerine ekleyen Polat,”Her üç projemizde hem kentimizin hem de ilçemizin geleceğine yapılacak ciddi yatırımlardır. Birbirini bütünleştirecek şekilde tasarımı yapılan her üç projemiz tamamlanıp hizmete girdiği anda kentimiz ve ilçemizdeki nitelikli hayat anlayışına artı değerler kazandırmış olacağız” şeklinde konuştu.

Projenin belirli sürede tamamlanarak hizmete girmesi için yoğun bir alıştırma içinde olan inşaat işçileriyle bir araya gelen Polat, “”Gedik Mahallesinin çehresini değiştirecek üç projenin hatasız bir şekilde tamamlanması için canla başla çalışan kıymetli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Böyle hoş eserlerde hepimizin emeği var. Gayretli ve hevesli çalışmalarınızdan nedeniyle hepinizi kutluyorum, tebrik ediyorum” diye konuştu. – MALATYA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder