CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Muğla’da bulundu!
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Muğla’da bulundu!

Muğla’da bulundu!
Muğla’nın Milas ilçesinde emlakçılık yapan Tuncer Rıfat Barın, Truva Krallığına ait 3 bin 200 yıl toprak altında kalmış 10 bin yıllık hazinenin bulunduğunu öne sürdü.


Barın, yapmış olduğu açıklamada; “Arkadaşlar bu define bütünüyle Truva Krallığından kalma, içlerinde ünlü Palladion , Baphomet , Repteliyan ve diğer heykeller ile kraliyet altınları ile mücevherlerin bulunduğu hazinedir. Allah’ın izniyle cumhuriyet ve dünya tarihinde devletimizin ve de bir devletin bir kerede kazanabileceği en büyük define olacak. Bize tarafından toplam piyasa değeri 500 trilyon ABD doları civarındadır” dedi.


Özetle hazinenin hikâyesini anlatan Barın, “Adı E.B. olan yeni bir müşterim bundan takriben 5 ay kadar önce yanıma gelip bu hazine hakkında bilgi verdi. Bende neyin nesidir tamamen bilemediğimden kendisinden bir müddet düşünmem için süre istedim. Gerekli araştırmaları yapıp, konuya birazcık daha vakıf olduktan daha sonra müvekkilim ile çoğu kere baştan buluştuk.”


“Bu konunun devlet büyüklerimize hangi yollardan anlatabileceğimizi, konu hakkındaki endişelerimizi, kendisinin bulmuş olduğu bu hazinedeki benim sorumluluklarımı, meslek bitimindeki çıkarlarımızı vs. birçok konuyu belirlenmiş bir plana o tutturduktan sonra basın aracılıyla bu konunun ülkemiz halkımızın da bilgisi dâhilinde başlamasını münasip gördük ve kendisinden almış olduğum yetkimle bu günden itibaren bu konunun baş sorumlusu ve muhatabının vekili olarak karşınızdayım” diye konuştu.


Hazinenin devasa büyüklükte olduğunun altını çizen Barın; “Truva Savaşı İ.Ö. 1184 yılında olduysa buna 2016 sene daha ek ettiğimizde toprağa gömülme zamanı takriben 3 bin 200 yıl öncedir. Birde içindeki müştemilatını kendi olmuşum mevcut yaşlarını da Truva Krallığı döneminden geldiğini de göz önüne alırsak takriben 10 bin yıllı devirmiş bir hadise.”


“Yani hazinenin bulunduğu çukurlardan bir çömlek parçası bile çıksa kendi başına kıymetliyken birde size hazinenin içinde bulunan anlatacaklarımı da hesaba katarsak bizim rakamımıza gelirsinizdir diye düşünüyoruz. Bu define mevcut kanunlarımıza kadar; böylece git harcını yatır devletimizden 4 memur al onların nezaretinde kazı yaptır türünde bir iş yok.”


“Bütünüyle devletimizi – milletimizi ve devlet büyüklerimizi ilgilendiren devasa güçte. Bizim basına çıkma nedenlerinin biri de buradan kendilerini bilgilendirmek. Çıkacak olan hazine pek falanca müze müdürlüğünde ya da yediemin deposuna konularak saklanacak türden değiller.”


“Günümüzde kötü art niyetli ambar sorumluları veya hazinenin hangi depoda olduğun bilen kötü niyetli kişiler göre talan edilmeyeceği. Zaten bu işi çözse çözse sayın başbakanımız, cumhurbaşkanımız ile meclisimiz çözebileceğine inanmamızdır. Bundan en minik bir endişemiz değil ve olamaz. Keza ayrıda basına çıkma diğer bir nedenimiz ise çıkartılacak bu define devletimize kazandırıp, tüm incelemeleri yapıldıktan daha sonra biz halkımız ile dünya insanlığının ziyaretine açılmasını istememizdir.”


“Diğer bir deyişle devlet sırrı deyip saklanmasını ve de bir depoda tutulmasını istemiyoruz. En kısa sürede ülkemize ve dünya insanlığına mal olmasını istiyoruz. Sebebine gelince; yine bu hazinenin ünü ve mali değerinden diğer hazineden çıkacak olan bir takım heykellerin içinde yüksek enerji saçan dünya dışı bir element yada bir ceset diye adlandırabileceğimiz nesnelerin oluşu.”


Bu hazinenin içinde bulunan takriben 3′ ü büyük ebatta 15 adet heykellerin içinde yer alan; bir parça başına Azazel veya Azazil olarak bilinen meleğin hatta Tapınak Şövalyelerini de kapsayan Baphomet’ inde ilham kaynağı illumunati heykelinin aslı ile kendilerini Repteliyan soyundan geldiğini bahis eden insanların, atalarını tanım eden 10 bin takvim orijinal heykelleri.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder