CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Şehir Konakları ile Yeni Bir Hikaye Yazılıyor
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Şehir Konakları ile Yeni Bir Hikaye Yazılıyor


Şehir Konakları ile Yeni Bir Hikaye Yazılıyor

Sur Inşa ’dan Ümraniye ’ye Yepyeni Bir Proje;

Kent Konakları

Sur Inşa yapı ettiği ayrıcalıklı projelerinden bir yenisini daha Ümraniye ’de hayata geçiriyor. Metrogarden ev projesi ile Mayıs 2011 yılında bölgeye adım atan ve 2014 Eylül ayında Metrogarden Alışveriş Merkezi ’nin açılması ile bölgeye layık kazandırmaya devamlı Sur Inşa, yeni konut projesi Kent Konakları ile bölgeyi zenginleştirmeye devam ediyor.

Sur Inşa, Metrogarden Ev ve AVM projesinin arkasından yeniden aynı bölgede, bu defa Şehir Konakları ev projesini konut sahibi edinmek isteyenlerle buluşturuyor. Kent Konaklarında, aralarında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçe dublekslerinden oluşan 28 bambaşka metrekare seçeneğinden oluşan 208 adet daire bulunuyor. Konak mimarisinin çağdaş yorumu ile tasarlanan proje 5 katlı bahçe konaklarıyla dikkat çekiyor.

Şehir Konakları Konut Projesi 394 bin TL ’den başlayan fiyatlarla!

200 milyon TL yatırım değeriyle 13 dönüm arazi üzerine inşa edilen Kent Konakları ev projesi, 4 dönümlük bahçe ve yeşil alanlarıyla doğayla iç içe yaşamak isteyenleri çağırıyor. 2 adet 5 katlı bahçe konakları, 9 katlı 3 blok biçiminde teras konakları ve 14 katlı rezidans bloğundan oluşan konut projesinde bloklar tasarlanırken bir birinin bakış alanlarına girmemesine dikkat edilerek, köşe komşuluklarla, salon-mutfak cephelerine geniş boşluklar oluşturulmasına itina gösteriliyor. Ticari alanlar ise caddeye çevrili bir konumda yer alıyor ve bu vesile ile site dışına da hizmet edebilmeleri sağlanıyor.

Şehir Konakları Metrogarden AVM ve Metroya 600 metre mesafede!

Sur Yapı Ümraniye ’de 2012 yılında inşa ettiği Metrogarden Konut Projesini 1,5 ay gibi kısa bir sürede satarak son derece memnun edici bir sonuca ulaşmıştı. 2014 Eylül ayında da modern bir mimariyle hizmete açtığı, 8 milyondan artı ziyaretçiyi ağırladığı  Metrogarden AVM ile de bölgeye değer kattı.  Sur Inşa yeni inşa edeceği ev projesi Büyük Kasaba Konakları ile de bölgeye yeni bir benzi atmış getireceğine inanıyor. Bu proje de Metrogarden AVM ’ye ve metro hattına yalnızca yürüme mesafesinde. Böylelikle proje sakinleri otomobillerini zeka kullanmaya lüzum duymadan kolaylıkla tüm ihtiyaçlarını giderebilecekler. Kent Konakları ev projesine yakın konumda, 55.000 metrekare kapalı alana sahip, 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi de fazla yakında hizmete girmeye hazırlanıyor. Hem Şehir Konakları ev projesine yakın konumda öyle çok özel eğitim kurumu ve devlet okulu da yer alıyor.

Eksik katlı, modern ve Şehirli Proje!

Şehir Halkı Konakları ev projesinin mimari yapısı ve merkezi konumuna da uyarı çekiyor. Şehirli bir konut projesi olarak tasarlanan Şehir Halkı Konakları ’nda, modern mimari anlayışı konak tarzıyla harmanlandı. Eksik katlı mimari tercih edilen proje burada yaşamayı planlayanlara karşın inşa ediliyor. Çağdaş mimariyle yorumlanmış konak tipi, az katlı, yatay mimarinin hậkim olduğu Kent Konakları, şehirli lakin dürüst ve samimi çehresini ortaya koyuyor. Ulaşımı da son derece kolay…  Çevreyolu ile üç köprüye zahmetsizce ulaşabilmek olası… 2017 yılının başında açılacak olan Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona sadece 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da Kent Konakları ev projesini toplu ulaşımın merkezine taşıyor. Metro hattından hiç ayrılmadan Marmaraya kutup bağlanarak kısa vakit içerisinde Sirkeci ’ye ulaşmak olası.

Konaklarıyla şehre nostalji getirecek…

Projede, giriş katlarda yer alan dairelerin önündeki geniş yeşil alanlar suyolları ile çevreleniyor. Bu atmosfer de, antre katlarda yaşayanlara kendilerini hemen hemen bahçeli müstakil bir dairede yaşıyormuş gibi hissetmelerini sağlıyor. Bunun yanı sıra blokların tümünde salon ve mutfak cepheleri bahçeye bakıyor.

Site içerisinde yer alan 450 m² koru alanında ana kapı, ıhlamur, erguvan ağaçları yer alıyor. Ağaç ev, macera parkı, süs havuzları ve köprüler ile bu koru alanı sakinlik ve huzuru Şehir Konakları sakinleri ile buluşturuyor. Bunun yanı sıra Şehir Halkı Konakları konut projesinin anında yanına neredeyse proje alanı büyüklüğünde bir de semt parkı bulunuyor.

Şehir Halkı Konakları sosyal alanda da özgün olanaklar sunuyor. Spor alanları, zemin oyunları, tek pota basket sahası, masa tenisi keza günün yorgunluğunu atmak ayrıca de neşeli vakit geçirmek için site sakinlerine sunuluyor. Buna ilave olarak, kapalı havuz, kadın ve erkek giyinme odaları, sauna, kafe, çim teras alanları, amfitiyatro oturma alanları, macera parkı, açık hava şömine alanı da Şehir Halkı Konaklarını çekici kılan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Düz bir arsa alanında yükselecek Büyük Kasaba Konakları, etrafını saran tek yönlü bir ring yoluna sahip ve bu sayede site içerisine araçla giriş yapılamıyor. Bu sitede yaşamayı seçim edenler alışverişe gitmek için otomobillerini otoparktan dışında tutmak zorunda deha kalmıyor. Sadece yürüme mesafesindeki Metrogarden AVM, Şehir Konakları sakinlerinin bütün ihtiyaçlarına yanıt devretmek için bekliyor.

Şehir Konakları merkezi ve basit ulaşılabilir konumu ile hayatı kolaylaştırıyor…

Sur Inşa ’nın yapı ettiği seçkin projeler arasındaki yerini bölge Şehir Konakları, önemli anayollar ve bağlantı yolları üzerinden İstanbul ’un dört bir yanında süratli şekilde ulaşım imkậnı sunan, merkezi bir konumda yer alıyor. Büyük Kasaba Konakları ev projesi, Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona sadece 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da projeyi toplu ulaşımın merkezine taşıyor.

Metrogarden AVM ile yeni yapılan Üsküdar – Çekmeköy – Sancaktepe metro hattının Necip Fazıl durağına 600 metre mesafede bulunan Şehir Konakları ’na yakın konumda olan çevreyolu ile de üç köprüye zahmetsizce ulaşabilmek mümkün…

Acilen Şehir Konakları ’ndan ev sahibi elde etmek fazla ayrıcalıklı…

Sur Yapı, Şehir Halkı Konakları ile bir kez daha konut sahibi elde etmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.  Lansmana özel %10 indirimin uygulandığı ev projesinde tamamı peşin ödemelerde ise %10+10 indirim uygulanıyor. Ayrıca 15 Ekim tarihine kadar devam edecek olan büyük kampanya kapsamında olan projeden 60 ay 0,42 vade imkậnı ve 120 ay değişmez taksit 0,70 vade ile konut sahibi yapabilmek mümkün…

Şehir Halkı Konakları ev projesinin satışları, 600 metre mesafede yer alan ve haftada yaklaşık 100 binden fazla ziyaretçi ağırlayan Metrogarden AVM ’den yapılıyor. Şehir Halkı Konakları ’ndan ev sahibi edinmek isteyenler Metrogarden içerisinde bulunan -1. kattaki “projeler satış ofisinden” ayrıntılı data alıp, satın alma sürecini de burada tamamlayabiliyor.

Detaylı Data İçin http://sehirkonaklari.suryapi.com.tr / 444 5 787

SATIŞ OFİSİMİZ

Metrogarden Alışveriş Merkezi Sur Inşa Projeler Satmak Ofisi -1. Kat: Necip Fazıl Mah. Alemdağ Cad. No: 940 Ümraniye / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder