CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Sosa-Fenerbahçe flörtüne Beşiktaş’tan cevap!
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Sosa-Fenerbahçe flörtüne Beşiktaş’tan cevap!


Sosa-Fenerbahçe flörtüne Beşiktaş’tan cevap!

Çebi, Beşiktaş’tan ayrıldığı için pişman olduğu yazılan Gomez için, “Gomez’e Allah selamet versin” derken, Fenerbahçe’ye gideceği konuşulan Sosa için de, “Fenerbahçe’ye 1 liraya mı 100 milyona mı gider bizi ilgilendirmez” ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi’nin Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yenilenen SPA merkezinin tanıtımı öncesinde basın mensuplarına yaptığı talimatlar şu şekilde: 

“Daha iyi olacağımızı biliyoruz”

“Geçen yıl de başlangıçta takımımız minimum bu kadar başarılıydı. Bu sene daha artı puan aldık. O yüzden negatif bir düşüncemiz yok,ümitliyiz ve daha iyi olacağımızı biliyoruz. Transferlerin hepsi fazla yardımcı olacak. Tümü UEFA kriterlerine tarafından yapıldı.”

“Allah selamet versin Gomez’e.”

“Gomez ve Töre ile ilgili herhangi bir planımız değil. Ocak ayı geldiğinde onların ve bizim durumumuza göre gündemimize gelirse bakarız. Şu lahza için böyle bir şey değil. Şartlara tarafından bakılır. Ancak şu lahza için kesinlikle öyle bir düşüncemiz yok. Fikret başkanın tabiriyle ‘Allah selamet versin Gomez’e.’ Oranın oyuncusu onunla ilgili bir yorumlama yapmamız içten olmaz ve beni hiç ilgilendirmiyor.”

“Aboubakar’ın fena çıktığına katılmıyorum.”

“Aboubakar’ın kötü çıktığı şeklindeki eleştirilere ben katılmıyorum. Ben yardımcı olacağına inanıyorum. Bir işlem yaşıyor ve bu süreci aşabilecek bir kişiliği var. Biz bu konuda kamuoyuyla aynı fikirde değiliz.”

“Geniş kadro sorun yok.”

“yavaşça oturmak üzere takımımız. Hocanın takıma olan güveni son derece artı. Bizim de hocamıza bakışımız son derece artı. Elindeki kadronun hepsinden nasıl daha pozitif verim alır onun üstünde çalışıyor. Geniş kadronun olması bir sorun değil. mükemmel bir şey. Yukarı içten gidiyor performansımız olduğunu düşünüyorum.”

“Niye Napoli’yi yenmeyelim.”

“Bu yıl Şampiyonlar Ligi’nde de galibiyet istiyoruz. Niye Napoli’yi yenmeyelim. Bizim başlıca hedefimiz gruptan 1. olarak çıkmak.”

Bir çeyrek final oynayalım önce Şampiyonlar Ligi’nde sonra da UEFA’da final hedefi koyarız”

“Kurullar tüzüğe göre davranmalı.”

“Beşiktaş’ın hakiki sahibi genel kuruldur. Bu kulübü yönetecek kurullar seçimle oraya gelirler. Bu anayasa çerçevesinde görevleri bellidir. Biz Beşiktaş’ı tüzükle idare etmek zorundayız. Bizim başka bir şey yapmamız söz konusu olamaz. Kurulları genel komite seçer ve bu kurullar da tüzüğe uygun şekilde işlerini yerine getirmek zorundadır.”

“Eto’o ile görüşmedik.”

“Eto’o ile ilgili bizim bir aktarma görüşmemiz olmamıştır. Etik olarak başka bir takımın oyuncusuyla transfer görüşmesi yapmamız etik değildi. Bir transfer görüşmemiz olmamıştır. Biz Etoo ile bir aktarma görüşmesi yapmadık.”

“Sosa Fenerbahçe’ye 1 liraya mı 100 milyona mı gider bizi ilgilendirmez.”

“Sosa tatildeyken benim yanıma geldi konuştuk bir kaç kere. Maalesef kendisinden kaynaklanan bir baskısı oldu bize. Bu baskıya dayanamadığımız için de kendisini yolcu etmek zorunda kaldık. Sosa benim futbolcum yok artık. Sosa bu saatten sonradan istediği yerde çaba edebilir. 8.5 milyon Euro bir gelirle sattık kendisini. Ben artık kazandırdığımız paraya bakarım. Fenerbahçe’ye 1 liraya mı gider 100 milyona mı gider ben bunlara bakamam bundan böyle. Beşiktaş’ın formasını giymeyen hiç bir oyuncuyla ilgili konuşmayı doğru bulmuyorum.” 

“Bütün oyuncular birbirini seviyor.”

“Caner ve Cenk aralarında olan şeyler. Biz çıkan bu tarz gerilimlerden olumsuz etkilenmiyoruz. Antrenmanlar çok hırslı geçiyor ve bir takım gerilimler olabiliyor. Bu olayları abartmamak lüzumlu.Tüm oyuncular birbirlerini seviyor onlar da etten kemikten üretilmiş ırk.”

“Tolga Varlıklı sizin oyuncunuz.”

“Tolga profesyonel olarak taraftarların protestolarını kabullenmek zorunda lakin taraftara da şunu söylemem lazım Tolga’da sizin oyuncunuz.”

Nevzat Demir Tesisleri’nde yenileme çalışmaları tam gaz

sırası gelmişken Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yenileme çalışmaları da bütün gaz devam ediyor.

Futbol A Takımı için yenilenen SPA merkezi 2.başkan Ahmet Nur Çebi göre basına tanıtıldı. Teknik direktör Şenol Güneş’in istediği ses duvarı için de inşaat çalışmaları başladı. Antrenman sahasının karayoluna bakan bölümündeki duvar içine ses geçirmeyen yeni bir duvar inşaa edilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder