CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
  6,0617
  % 0,21
 • EURO
  6,7707
  % 0,39
 • ALTIN
  248,9248
  % 0,18
 • BIST
  86.796
  % -0,47
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Cumhurbaşkanımızın Sivil Toplum Kuruluşlarına ‘STK’ Mesafesi Eşittir
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Cumhurbaşkanımızın Sivil Toplum Kuruluşlarına ‘STK’ Mesafesi Eşittir

HABERİ SESLİ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Son Günlerde Aslında çok Yabancı Olmadığımız, Çok Çok Eski ama Yeni Diye Yutturulmaya Çalışılan Tabiri Caiz ise Yeni Bir Moda var.

Her Kapıyı Açabileceğine inanılan bir İtibar Odağına Yakınmış Tanıdıkmış İzlenimi Verme Modası… Çok Tanıdık Bilindik Geliyor Kulağa Değil ‘mi?

Siyaset ile Bürokraside İtibar ve Kimlik Sahibi Olan Büyüklerimizin İyi Niyetlerini Kullanarak, Üretmiş Oldukları Çeşitli Bahaneler İle Bir Araya Gelmeyi Başaran İtibar Kazanma Modası Takipçileri, Bu Gerekçe ile, Birlikte Görüntülenmeyi başardıkları Fotoğraf Karelerini, Gerek Sosyal Medya Üzerinden, Gerekse kendi Web Sitelerinden Paylaşarak, Devlet Büyüklerimizin ’de Bu yapılanmalarının Arkasında Olduğu Algısı yaratıp, Sanat camiasında, İş dünyasında, yerel yönetimlerde ve Toplum Üzerinde İtibar Kazanmaya çalışmaktalar.

Bu bağlamda itibar kazanmak ve menfi çıkarlar elde etmek için malum modayı takip eden Bazı sivil toplum örgütleri, Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ismini kullanmaktadırlar.

Filanca Ocakları veya filanca birlikleri isminde…!! Reis ‘in talimatıyla kurulmuş bir yapıyız, Yukarıdan gelen emirle yola çıktık vb..gibi aslı olmayan girişimlerle toplumda söz sahibi olmak istiyorlar.

Varlık Gerekçelerini Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın Bir Emri veya Talimatı Gereği Olduğunu ve Bu Anlamda Kendilerince Belirledikleri Alanlarda İmtiyaz Sahibi Olduklarını Öne Süren Bu Guruplar, Sessiz Sedasız Toplumun Bir Çok Alanında İtibar ve Rant Elde Etme Yolunda İlerlemeye Devam Etmekteler.

Bu tip eylem ve Girişimlerin her ne kadar Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ve AK Parti Genel merkezinin kurumsal kimliğine zarar veriyor gibi görünseler de, uzun vadede sürdürülebilir bir kimlik elde etmeleri asla mümkün olamayacaktır.

Nihayetinde Yaşanan ciddi meseleler üzerine, Gelen şikâyetleri Değerlendiren,  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı böyle bir yapılanmayı planlayıp hayata geçiren bir teşkilatlanma hakkında da soruşturma işlemlerini başlatmış bulunmaktadır.

Bu Tür Bir Yapılanmaya Maruz Kaldıklarını Düşünenler veya Şüphe İçerisinde Olanların,BİMER (Başbakanlık İletişim Merkezi), 155 (polis imdat), VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(Resmi internet sitesi) veya ilgili CUMHURİYET Başsavcılığı’na durumu mutlaka bildirmeleri Gerekmektedir.

Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın sivil dayanışma Adı altında birilerini örgütlenmeye veya Teşkilatlandırmaya yönlendirdiği Algısı kesinlikle bir Kurgu ve Yalandan İbarettir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın adını kullanarak çeşitli girişimler ve çeşitli oluşumlar sağlayan zavallılar bilsinler ki; Ne Cumhurbaşkanımızın ne de AK Parti genel merkezinin bu tip örgütlenmelere ve teşkilatlanmalara kesinlikle ihtiyacı yoktur ve Olmayacaktır.

Lütfen Ama Lütfen Aklınızdan Çıkarmayınız, Bu Tür Yapılanma ve haksızlığa aracı olanlar veya göz yumanlar, Tüyü bitmemiş yetimin hakkına, haksız bir şekilde Sahip Olanlar kadar Suçludurlar.

Bu nedenledir ki; Sosyal sorumluluk projeleri ve yapıları geliştirip, Toplumsal hizmetler yapmak yerine, önemli isimlerin kurumsal kimliklerini kullanarak itibar kazanmaya çalışanlardan uzak durmalıyız.

Bir Şekilde hibe, bağış şeklinde bütçe planlaması olan iyi niyetli Gönüllülerin, yapacakları yardımları ve içinde bizzat bulunacakları hizmetleri Beraber Yürüteceği Sivil Toplum Yapılanmalarını Çok İyi Analiz Edip Kesin Emin Oldukları Yapılar İle Hareket Etmelidirler.

Zira Yarın mahşerde (hesap gününde) bunun hesabını vermek çok zor Olacaktır.

Saygılarımla.

Taner AKKUŞ

Taner Akkuş İmza

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder