CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
”Parelel Yapıda Kandırılmış Dürüst ve Halen İyi Niyetleri Kullanılan Abiler’e Sesleniyorum”
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

”Parelel Yapıda Kandırılmış Dürüst ve Halen İyi Niyetleri Kullanılan Abiler’e Sesleniyorum”

Rüyalarına Peygamber Efendimiz’ in geldiğini ve hizmetler için tebrik ettiğini söyleyerek onurunuzla oynayan abilerinize peygamberimiz in hep kendilerinin rüyasına geldiğini fakat neden sizin rüyanıza gelmediğini cevaplasınlar..

Kur’ana hizmet ise eğer yapılan sözde hizmetler, 40 yıllık sözde davanizda Kur’an hafızlık merkezi nerede kuruldu cevaplasınlar..

İslam davasına hizmet ise eğer amaç, Şeriat’sız islam’ın varlığını nerde görmüşler cevaplasınlar..

Sahabe ikliminde annelerimiz’in erkeklerle aynı ortamlarda rahat tavır ve duruş sergiledikleri nerede görülmüş cevaplasınlar..

Himmet parası adı altında toplanan paraların işi gücü olmayanlara ’’ABİ’’ statüsüyle yüksek maaşlı lüks hayat yaşatarak Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyerek hangi yetime yardım edilmiş cevaplasınlar..

28 Şubat, Gezi olayları, Muhtıra ve tüm illegal darbe girişimlerde malum ABİ’ lerin rol aldığı tarafları ve safları hepimiz gördük. Şimdi malum taraflarınız ve tuttuğunuz saflar açığa çıkınca neden birtane ABİ’ niz çıkıp açıklama yapmıyor cevaplasınlar.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde zulüm ve işgal altında olan Müslüman kardeşlerimiz için ne zaman ve nerede bir organizasyon yapıldı ki, ’’Zulme sessiz kalan dilsiz şeytandır’’ penceresinden baktığınızı söylediniz bizlere hep ve şimdi aynı pencereden kimler bakıyor cevaplasınlar.

Dünyanın küreselleşmiş evrensel kimliği ve Özellikle İslam coğrafyası kan ağlıyor iken, halen ‘’OLİMPİYAT’’ diye tutturdukları safsatadan başka bir işe yaramayan organizasyonları ne zaman sonlandırıp acılarımızı paylaşacaklar cevaplasınlar.

Yıllarca cemaatleşme ‘nin ve tarikatleşme ’nin şirk olduğunu söyleyerek, ALLAH (cc) ile kul arasına kimse giremez diyen ABİ’ lere şimdi birtakım güçlerin kucağında oturan BİR KİŞİ’ nin arkasından körü körüne gitmenin ne demek olduğunu cevaplasınlar.

PARALEL YAPIDA KANDIRILMIŞ DÜRÜST VE HALEN İYİ NİYETLERİ KULLANILAN HİZMETÇİ ABİLER’e sesleniyorum;

ALLAH (c.c) rızası için açın artık gözlerinizi..!!

İllegal örgütlenmeler bile şu anda sizlerin kaoslarınız’dan besleniyorlar anlayın artık.

Kamu güvenliğimizi ve asayiş düzenimizi tehdit eden yapılar, Şu anda sizlerin içine karıştı duyun artık.

Öncelerde sizlere bile karşı duran kimliği belli olmayan ve Müslümanlığa karşı hertürlü zarar vermek için elinden gelen tüm imkanları sağlayan malum ’’İŞ ADAMLARI’’ bile şimdilerde sizlerle aynı odaları paylaşmakta görün artık.

Devletimizin ve milletimizin otoriter yapısını sürekli olarak kuvvetler ayrılığına sürükleyerek bölünme ye  ve ayrışma ya sokmak isteyen ’’FAİZ LOBİLERİ’’ nin gerçek amaçlarının menfi çıkarları olduğunu anlayın artık.

ALLAH c.c Kur’anı kerim de bizlere ’’ ELİNİZİN ALTINDA BULUNANLARA ZULMETMEYİNİZ’’ demektedir. Bu nedenle sizlerin bünyesinde binlerce iyi niyetli ve samimi olan kardeşlerimiz hizmet etmekte ve Bu kardeşlerimizin samimiyetleri tıpkı sizlerin iyi niyetlerle yola çıkılmış hizmetleriniz gibi kullanılmaktadır lütfen uyanın artık.

Her ne kadar da sözde davanızın büyümesi ve tüm dünyaya islamın yayılması amacı ile başlamış bu harekat, Şu anda sizlerinde gördüğü gibi orantısız bir güce ulaşmış ve kendi içlerinizde bile çok ciddi bölünmeler olmuştur. Sizler hep ’’ ALLAH VAR GAM YOK’’ ve ’’BUNLAR BİRER İMTİHANDIR VE  MUTLAKA GEÇECEK’’ gibi sözlerin arkasına sığınsanız bile, bizlerde biliyoruz ki sizlerde artık ciddi bir şekilde rahatsız ve O samimi olduğuna inandığımız vicdanlarınız bile bu durumları kabul etmemektedir.

Dolaysı ile artık uyanın ve gözlerinizi açın artık ABİLER…

ALLAH (c.c) rızası için dönün artık yanlış giden bu yoldan..

Çok geç olmadan imanınızı kurtarın ve toplumdan özür dileyin..

Sizden kimse itirafçı olmanızı beklemiyor ama ALLAH için konuşun artık..

İllegal yapılanmalar bile yeri geldi silah bıtaktılar, Sizlerde inatlarını bırakın artık..

İslam’ın bekası için atacağınız bu adımlara, bizlerde cennete atacağınız adımlar olarak şahit olacağız..

Hz. Ali r.a efendimizin dediği gibi; Sizlerin dediği doğruysa şu anda yaşadıklarınız size kar olacak ama ya sizlerin dediği gibi değil ise ne olacak.?..

HAYDİ; KALPLERİ TERTEMİZ DUYGULARLA DOLU VE KARŞILIK BEKLEMEDEN HİZMET EDEN YÜREĞİ GÜZEL ABİLERİM DÖNÜN ARTIK, LÜTFEN DÖNÜN..DÖNÜN ARTIK.

TANER AKKUŞ

SİYASİ DANIŞMAN

STRATEJİ GELİŞTİRME UZMANI

Taner Akkuş İmza

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber