CANLI TV

  • Turkish
  • Turkish
  • DOLAR
    4,7915
    % -0,30
  • EURO
    5,6134
    % 0,18
  • ALTIN
    189,9569
    % 0,70
  • BIST
    94.082,34
    % 1,16
KANAL MALATYA KÜNYE
İMTİYAZ SAHİBİ
BTMM MOBİL AJANS   info@btmm.com.tr
GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Edip ŞAHİN  muharrem@kanalmalatya.com
SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
S. OrhanŞAHİN  orhan@kanalmalatya.com
HABER KOORDİNATÖRÜ
Akif YALINKILIÇ  akif@kanalmalatya.com
HABER MÜDÜRÜ
Ali ŞAHİN  ali@kanalmalatya.com
EDİTÖRLER
Recep ÖZDEMİR recep@kanalmalatya.com
Şeydanur ŞAHİN  seydanur@kanalmalatya.com
Hatice MUTLU hatice@kanalmalatya.com
SOSYAL MEDYA EDİTÖRÜ
Harun ÖZCAN harun@kanalmalatya.com
GÖRSEL TASARIM
BTMM info@btmm.com.tr
YAZILIM / TEMA / ALTYAPI
BTMMinfo@btmm.com.tr
HUKUK DANIŞMANI
Av. Meral ÖZER  meral@btmm.com.tr
YER SAĞLAYICI
BTMMinfo@btmm.com.tr
ADRES
Dabakhane mah., inönü caddesi, No:18, Kat:2 44100 Battalgazi/Malatya
Telefon: +90 212 909 29 39 (Dahili: 422)
E-Mail:  malatya@kanalmalatya.com
GİZLİLİK İLKESİ

kanalmalatya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kanalmalatya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
kanalmalatya.com‘daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. kanalmalatya.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
siteniz.com’da hiçbir bildirim yapılmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidilebilir.
Yazarlarımızın ve ziyaretçilerimizin yazmış oldukları yazılardan siteniz.com sorumlu değildir.

Kanal Malatya | Malatya Haber