CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
  6,0566
  % -0,34
 • EURO
  6,7838
  % -0,59
 • ALTIN
  250,5867
  % -0,19
 • BIST
  86.737
  % 0,77
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Nurettin Yaşar’dan Hekimhan’a Ziyaret
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Nurettin Yaşar’dan Hekimhan’a Ziyaret

HABERİ SESLİ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Hekimhan ilçesini ziyaret ederek bazı temaslarda bulundu.

Beraberinde AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte ilk olarak Hekimhan İlçe Teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Nurettin Yaşar, burada partililerle istişarelerde bulundu.Gündeme ilişkinde değerlendirmelerde yer alan Milletvekili Yaşar, “15 Temmuz tesadüfen gelişmiş bir şey değil. AK Parti bir şiddet olarak bir kavrama ve hareket olarak bu seviyelere gelmeseydi, Türkiye’yi bu seviyelere getirmeseydi, Türkiye’de kişi başına düşen ulusal geliri 10 bin dolarlara çıkarmasaydı 15 Temmuz bu değin şiddetli olmayabilirdi, yada 15 Temmuz’a gelen işlem bu dek şerde bayrak yarışı gibi devam etmezdi” dedi.

Dönem dönem dünyada güç dengelerinin oluştuğunu ve ara sıra de boşluklar yaşandığını bildiren Yaşar, “Yeni dengenin oluşması için o boşlukta bazı ülkeler bu fırsatı değerlendirip kendi imkanlarına olanak, güçlerine zorlama katarlar. Bizdeki evrede 1920’lerden 50’lere kadar orada bir haylazlık dönemi vardı. Yani tek kutuplu bir yapılanma yoktu, dünyanın hepsine nüfuz edecek bir baskı oluşmamıştı.

O eski katı ayrıştırmacı tek parti döneminden Menderesli, Demirelli, Özallı döneme geçildi lakin tüm bunlarda uyarı edersek kesintisiz bizim borcumuz arttığı dönemlerdi. İMF’ye borcumuz arttı, ulusal gelirimiz ne yaparsak yapalım 3 bin dolar sınırında tıkanıp kaldı. Yani hemen hemen hiç böyle bir canlanma olduğu vakit darbe ile karşılaştık bir engelleme ile karşılaştık hikayemiz bu bizim” ifadelerine yer verdi.

Yaşar, “Bizim enerjimizle, bizim imkanımızla, gücümüzle bize ihanet ettiler, şuanda o evredeyiz. Bundan daha sonra bitmiş her şeye karşın 15 Temmuz bitti lakin bu yalnızca sloganla yürüyecek bir şey yok. Eğer gücümüz imkanımız tatmin edici değilse siyasi, hesaplı, uluslar arası ilişkiler gücümüz, kendi kendimizi yönetecek yasal mekanizmalarımız, Anayasamız bizden değilse, bizim bunu sürdürebilme imkanımız değil. Bundan sonra yapacağımız şey 15 Temmuz’da canımızla kanımızla kendimizi ortaya attık. Bu ülke için bu memleketin geleceği için bundan sonraki süreçte sadece bu ülkenin ekonomik kalkınması siyasi iktidarı, FETÖ’ye, arkasındaki güçlere direncimiz artık çabayla, çalışkanlıkla, üretkenlikle gündelik bireysel hayatımızı sürdürerek yani jurnal işimize bu arada de bu yapıyı sürdürürsek inanın hiçbir zorlama Türkiye’nin önüne engel olamaz set çekemez” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı’da kayıtlı bir süreci defalarca beraber yaşadıklarını ifade ederek, “Bu operasyon kesinlikle ama ülkemizin, hiç istemediği bir süreçti. Ama maalesef Pensilvanya’da oturan o bunağın maşa olarak kullanılarak ülkemizin bu sıkıntılı sürece girmesine sebep olanlar vardı. Allah’a şükürler olsun bununda karşısında dimdik duran 79 milyon insan vardı. Bugüne dek her daim milli iradenin yanına duran Hekimhanlı kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ilk Kez ilçe başkanım ve teşkilatım edinmek üzere bütün Hekimhanlı hemşerilerimiz ilk andan itibaren o onurlu erdemli duruşun başını çektiler” diye konuştu.

Milletvekili Yaşar, İl Başkanı Kahtalı ve beraberindekiler sonra Hekimhan Kaymakamlığı ve esnaf ziyaretinde bulundu. – MALATYA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder