CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
  6,0314
  % 0,07
 • EURO
  6,7409
  % 0,10
 • ALTIN
  247,6355
  % -0,00
 • BIST
  86.771
  % -0,03
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Arapgir Belediyesi’ni Ziyaret Etti
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Arapgir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

HABERİ SESLİ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Arapgir Belediyesi'ni Ziyaret Etti
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Arapgir Belediyesi’ni Ziyaret Etti
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Arapgir Belediyesi’ni Ziyaret Etti
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Birilerinin demesinin aksine biz rejimi değiştirmiyoruz.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Arapgir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Birilerinin demesinin aksine biz rejimi değiştirmiyoruz. Biz hükümet sistemini, hükümet etme sistemini değiştiriyoruz. Dolayısıyla bizim rejimle, bayrakla, cumhuriyetle, laiklikle sorunumuz yok.” dedi.

Tüfenkci, Arapgir Belediyesi’ni ziyaret ederek, başkan Haluk Cömertoğlu ile bir süre görüştü. Bakan Tüfenkci, daha sonra belediye toplantı salonunda muhtarlarla bir araya geldi.

Bakan Tüfenkci, burada yaptığı konuşmada, meclisin yoğun bir mesaiden sonra Türkiye’nin istikametini geleceğe taşıma noktasında önemli bir değişikliğe imza attığını ve anayasa değişikliği teklifini millete, sözün sahibine getirdiğini söyledi.
Anayasa değişikliği teklifine dikkati çeken Tüfenkci, cumhurbaşkanlığı sistemine geçilmesiyle Türkiye’nin yoluna koşarak devam edeceğini ifade etti.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Arapgir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Tüfenkci, anayasa değişikliğinin önemine dikkati çekerek, şöyle devam etti:
“Gerçekten önemli kararlar alıyoruz bunları hayata geçirme mekanizmalarını bakıldığında, ben bir yıllık bakanım ama gördüğüm şu; Her bakanlıkta bizim bakanlık da dahil bir şeye bütün bürokratlar ‘tamam’ dediğinde hayata geçmesi en erken 3 ay, normali 6 ay. Bakan takip ederse 3 ay, takip etmezse 6 ay, biraz tereddüt varsa bir senede de hayata geçmiyor. Birilerinin demesinin aksine biz rejimi değiştirmiyoruz. Biz hükümet sistemini, hükümet etme sistemini değiştiriyoruz. Dolayısıyla bizim rejimle, bayrakla, cumhuriyetle, laiklikle sorunumuz yok. Cumhurbaşkanımızın da her daim ifade ettiğini gibi tek bayrak, tek vatan, tek millet, tek devlet düsturu içerisinde hareket eden bir iktidarız. Dolayısıyla bizim rejimle bir problemimiz yok, bizim sistemle alakalı sıkıntılarımız var. Çünkü 14 yıllık iktidarımızda gördük ki artık bu sistemin değişmesi, Türkiye’nin hızlanması gerekir. Onun için her zaman olduğu gibi milletin ferasetiyle bunun da üstesinden geleceğiz.”
Tüfenkci, ilçesinin sorunlarını belediye başkanından dinlediğini belirterek, çözümü için çalışacaklarını da sözlerine ekledi.
Bakan Tüfenkci, daha sonra muhtarların sorunlarını dinledi.

Vali Mustafa Toprak da Bakan Tüfenkci’ye kente yaptığı hizmet ve katkılardan dolayı teşekkür etti.

Tüfenkci’nin Malatya’nın bir evladı olduğunu belirten Vali Toprak, “Türkiye Cumhuriyeti hükümetinde bakan seviyesinde temsil edilmek ayrı bir nokta ve şereftir. Dolayısıyla kendileri de Malatya ve tüm ilçelerinin daha iyi bir noktaya gitmesi için katkılarını Malatya’ya ve ilçelerine sunuyorlar, teşekkür ediyoruz. Biz de burada büyükşehir belediyesi, kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız, kamu yöneticilerimizle daha iyi hizmetlerin buraya gelmesi ve işbirliği, koordinasyon adına hizmetlerimizi, katkılarımızı sunmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Vali Toprak, 15 Temmuz ihanet girişimi sonrası Arapgir halkının da devletin bekası, milletin birlikteliği için herkesin dayanışma gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Emniyet Müdürü Ömer Urhal, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ve Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu da hazır bulundu.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Arapgir Belediyesi’ni Ziyaret EttiSosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder