CANLI TV

 • Turkish
 • Turkish
 • DOLAR
  6,0197
  % 3,53
 • EURO
  6,9241
  % 4,17
 • ALTIN
  229,3776
  % 0,94
 • BIST
  88.734,76
  % 1,83
Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı: Malatya Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muhaberesi yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, bu zafer ile tarihte eşine neredeyse rastlanmayan bir kahramanlık, mazlum halklara da örnek teşkil edecek birlik, dirilik, beraberlik dersi verildiğini bildirdi.

Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı: Malatya Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  Öznur Çalık, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muhaberesi yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, bu zafer ile tarihte eşine neredeyse rastlanmayan bir kahramanlık, mazlum halklara da örnek teşkil edecek  birlik, dirilik, beraberlik dersi verildiğini bildirdi.

 

Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Öznur Çalık yayınladığı 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında şu ifadeleri belirtti:
“Kahraman şanlı ordumuzun cesur ve kahraman neferlerinin; vatanın birlik ve beraberliği için; hak ve adalet için yurt sathında gerek içinde gerek dışında, düşmana karşı neler yaptığı tarihe altın harflerle yazılmıştır. Türk Ordusu binlerce yıllık geleneği ile milletin, gerek hür yaşama isteği gerek düşmanlarına karşı gereken cevabı vermiş, milletinin DNA’larıyla oynanmasına izin vermemiş, hayasızca, alçakça yapılan saldırılara karşı hiçbir zaman boyun eğmemiştir.
Milletimizin ve ülkemizin damarına sinsice şırınga ettiği FETÖ/PDY Terör Örgütü’nün 15 Temmuz gecesi birliğe, beraberliğe, istikrar ve bağımsızlığa karşı giriştiği hainlik yolunda, Şanlı Türk Askeriinin üniformasını kirletme girişiminde bulunmuş; muktedir milletimizin üstün gayretleri ve ordumuzun şerefli mensupları bu girişimi bertaraf etmiştir. Ordumuzun içine kadar sızan hain maşalara ve onların yularını tuttuğu karanlık şer odaklarına gereken cevap verilmiştir.

Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı:
Ezelden beridir hür yaşamış bu millete zincir vurmaya kalkacak çılgınlara, tarihte olduğu gibi; millet ordusuyla el ele vererek o zincirleri kıracak güce her daim sahip olmuştur, olacaktır. Yurdun her bir karış toprağının şehit kanıyla çizildiği, her bir toprak parçasının üzerinde ayak izi olan Gazilerimizin manevi gücü, bu toprakları milletiyle birbirine bağlayan en temel unsurdur.

Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı:
İsimleri, kanla toprağa; ruhları ise cennetin şehitlik makamına yazılmış yüz binlerce vatan evladının, Çanakkale ve Milli Mücadele de göstermiş olduğu üstün askeri başarılar; millete cesaret ve müşkül teşkil etmiştir.Gazi Mustafa Kemal’in muasır medeniyet hedefi doğrultusunda, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın rehberliğinde Güçlü Milleti ve Güçlü Ordusu ile Yeni Türkiye’ye emin adımlarla yürüyoruz.
Tarihin akışını değiştiren 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muhaberesi’nde Türk’ü tarih sahnesinden silmek isteyenler bizatihi kendileri Anadolu topraklarından silinip gitmiştir. Bu zafer ile tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık, mazlum halklara da örnek teşkil edecek bir şekilde birlik, dirilik, beraberlik dersi vermiş olan milletin ordusu; şimdi Cerablus’ta ülkemizi ve bölgemizi tehdit eden unsurlara karşı hak ve adaleti yeniden tesis etmek, sınır güvenliğimizi güçlendirmek üzere cenk yollarına düşmüştür. 94 yıl önce Dumlupınar’da ortaya çıkan bu ruh şimdi Cerablus’ta askerlerimizin yanındadır.

Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı:
Bu duygu ve düşüncelerimle Büyük Türk Milleti’nin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutlar; bu toprakları bize vatan kılan, kanlarının son damlasına kadar hür ve Türk Bayrağı altında bizlerin yaşamasını sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere; İçeride ve dışarıda ülke güvenliğinin muhafaza ve müdafaası için ‘şehitlik’ makamına ulaşanları saygı, minnet ve rahmetle yad ediyor; gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, bu uğurda şehadet şerbetini yanında taşıyan askerlerimize de Allah yar ve yardımcıları olsun diyorum.”

ÖZNUR ÇALIK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı

Malatya Milletvekili

Öznur Çalık: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUMLAR
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber