CANLI TV İZLE

Kanal Malatya Sesli Haber
 • DOLAR
  5,9442
  % 0,30
 • EURO
  6,6245
  % 0,22
 • ALTIN
  244,8526
  % 0,61
 • BIST
  94.380
  % -0,13
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kanalmalatya.com.php1 was not found on this server.

Yeni Malatyaspor için bir aradalar
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

Yeni Malatyaspor için bir aradalar

Yeni Malatyaspor için bir aradalar. Yeni Malatyaspor’un mali kongre ve olağan genel kurulunda birlik ve beraberlik mesajları verilirken, herkesin takıma destek olması istendi.

PTT 1. Lig’de ikinci sezonunu geçirecek olan sarı kırmızılılar, mali kongre ve olağan genel kurulunu bir arada yaptı.

Seçim öncesi konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 1987-88’den sonra Malatyaspor’u yakından takip etmeye başladığını ifade etti.

Yeni Malatyaspor için bir aradalar
Yeni Malatyaspor için bir aradalar

“ÖZ DEĞERLERİMDEN BİR TANESİ MALATYASPOR”

Malatyaspor’un öz değeri olduğunu dile getiren Çalık, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Uzun bir aradan sonra yeniden Malatyaspor kongresindeyiz. Öncelikle üzüntümü belirtecek olursam bu salonun Malatyaspor’un kongresinde daha kalabalık olması lazım. Hani Malatyaspor’lularımız mağlubiyet sonrası bize sitem ederler. Siyasilerimiz Malatyaspor’a neden sahip çıkmıyorlar diye. Şimdi bende onlara sitem ediyorum. Malatyaspor’a sahip çıkın. Hep beraber sahip çıkalım. Malatyaspor’a sahip çıkmak tabi ki bizlerin görevi. Benim bir Malatyalı olarak görevimin Malatyaspor olduğunu düşünüyorum. Siyasetçi olarak değil. Malatya’da doğan, büyüyen, okuyan, kazanan ve siyaset yapan bir insan olarak benim öz değerlerimden bir tanesinin Malatyaspor olduğunu düşünüyorum. Özellikle Malatyaspor ile sporu öğrendim. Çünkü Türkiye’nin her bir yanından bulunan iş adamlarımızın takıma destek vermesi gerekiyor. Evet, sitemle başladım konuşmalarıma. Top ayağıma gelince bende gole çevirmek istedim. Hep siz bize sitem ediyordunuz, şimdi biz size sitem edelim.” Yeni Malatyaspor için bir aradalar.

“YENİ MALATYASPOR’U HEP BİRLİKTE İYİ YERLERE GETİRECEĞİZ”

  Çalık, dün olduğu gibi bugünde takım sahip çıktıklarını ve yanında yer aldıklarını ifade ederek, “Tarihte benim hafızama kazanan bir durum vardır. Onu sizinle paylaşmak istiyorum. Malatyaspor namağlup takım olarak 1.lige çıktı. 1987-88’den sonra Malatyaspor’u yakından takip ediyorum. Birçok başkanlar geldi geçti. Görev yapan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Onlar paralarını koydular, ailelerini ihmal ettiler ve kulüp için çalıştılar. Onlara çok teşekkür ediyorum. Oyuncusundan, yönetimine, futbolcusundan taraftarına ve medyasına herkese teşekkür ediyorum. İnşallah Malatyaspor’u hep birlikte daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Bugün çok önemli bir randevumuz olmasına rağmen uçağımızı bekletip ve Malatyaspor’un kongresine geldik. İnşallah bu kongre hayırlara vesile olur. Biz, dün olduğu gibi bugünde takımımıza sahip çıkıyoruz. Birbirimizin tamamlayanı olmak zorundayız” diye konuştu.Yeni Malatyaspor için bir aradalar.

Vali Mustafa Toprak ise, “Yeni gelmeme rağmen Malatyaspor heyecanını yaşıyorum. Dışarıda olduğum dönemlerde de Malatyaspor’u gözlemliyordum. Bu bir yarıştır. İyi ya da kötü günlerde olacaktır ama bundan sonra daha iyi olmasını temenni ediyorum. Bende bir nefer olarak üzerime düşen maddi ve manevi ne olursa olsun yapmaya hazırım” dedi.

Yeni Malatyaspor’un önemli bir heyecan oluşturduğunu dile getiren Vali Toprak, “Bir kente heyecan, birlik ve beraberliğin nasıl geldiğini ben de dışarıdan gözlemliyorum. Malatyaspor’un da sıkıntıya düştüğü döneme dışarıdan baktığımda bir endişe ve üzüntüyle karşıladığımı ifade etmek istiyorum. Ama olabilir. Bu gibi işler, uzun soluklu işlerdir. Gönlünüzde, yüreğinizde eğer ki görev addettiğiniz, hayran olduğunuz ya da hakikaten bağlı olduğunuz o güzellikler varsa onun devamlı iyi ve iyi bir noktada olmasını da devamlı istersiniz. Ama bu bir yarıştır. İyi ya da kötü günler olacaktır. Ama emin adımlarla devam etmesi önemlidir” şeklinde konuştu. Yeni Malatyaspor için bir aradalar.

“TAKIMIN DAHA İYİ YERLERE GELMESİ İÇİN KATKI SUNACAĞIZ”

  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı, Yeni Malatyaspor Onursal Başkanı ve Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır da, takımın daha iyi yerlere gelmesi için katkı sunacaklarını belirtti.

 Çakır; “Malatyaspor hepimizin sevdası ve gözü kulağıdır. Malatyaspor’un güçlenmesi adına çaba sarf eden çok az bir kesim var. Türkiye’nin hangi bölgesinde yaşarsanız yaşayın, herkesin takip ettiği bir takımdan bahsediyoruz. Gönül ister ki Malatyalı iş adamlarımız ve yatırımcılarımız Malatyaspor’a biraz daha fazla ilgi gösterebilsin. Ancak başarı böyle gelir. Bir eksikliğimiz burada var. Malatyaspor geçmişte çok şaşalı günler yaşadı. Bu şehri heyecana boğdu. Birlik ve beraberlik adına önemli işlere imza attı. Malatyaspor’luyum diyen herkesin görevi takımına sahip çıkması ve korumasıdır. Tek yürek olunması lazım. Malatyaspor denildiği zaman bütün Malatyalıların birleştiği bir sevgi ortamı görüyoruz. Hepimizin göz bebeği olan bu takıma sahip çıkmamız lazım. Tekrardan ayağa kalkan bir Malatyaspor var. Burada başarı ve başarısızlıkta hepimizin katkısı var. Şuan ki durumda her platformda hedefli olan bir takım var. Bunun sürdürülebilmesi lazım. Alt yapısıyla ve üst yapısıyla hedefleri olan bir takım olması lazım. Bizde daha iyi yerlere gelmek için katkı sunacağız. İş adamlarımızın da bu takıma sahip çıkmalarını umuyorum. Adil Gevrek başkanımıza ve yönetime herkesin sahip çıkması lazım. Yeni görev alacak arkadaşlar var. Onlara da yeni görevinde başarılar diliyorum. Başarı mutlaka sonuçla değerlendiriliyor. Biz, bir babanın evladına gösterdiği saygıyı sevgiyi Malatyaspor’umuza göstermemiz lazım. Bir yeri temsil ediyorsak her geçen yıl başarılarımızın üstüne koymamız lazım. Bu yıl daha başarılı olmamız gerekiyor” ifadelerine yer verdi. Yeni Malatyaspor için bir aradalar.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE OLURSAK BAŞARI GELİR”

  Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ise, birlik ve beraberlin beraberinde başarıyı da getireceğine inandığını kaydetti.

  Gevrek, “Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum ve geçtiğimiz dönemlerde emek veren yönetici arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz 2 yıldan bu yana sizlerin desteği ile büyük başarılara imza attık. Şampiyonluk yaşayan bir takım ortaya çıkardık. O şampiyonluğun anlam ve önemi gerçekten benim için çok ayrı bir önemi var. O gün Şampiyon olduğumuzda her düşünceden, her fikirden insanlarla beraber kutladık. Birlik ve beraberlik halinde hareket edersek eğer Malatya’mız daha başarılı oluruz. Şampiyon olduğumuz dönemdeki tabloda bunu açık bir şekilde gördük. İnşallah önümüzdeki sezonda o tabloyu yaşarız” diye konuştu. Yeni Malatyaspor için bir aradalar.

“YÖNETİCİ BULMAKTA ZORLANDIK”

  Başkan Gevrek, yönetime isim bulmakta zorlandıklarını ifade ederek, şunları söyledi: “Yeni yönetimin 3’te 2’si değişti. Malatyaspor’a yönetici bulmakta zorlanıyoruz. Çok büyük mücadeleler ortaya koyuyoruz. Çok önemli işadamlarınız var. Bunlardan bazıları yönetime girdi, bazıları da işimize taş koydu. Daha önceki yaşanan sıkıntılardan dolayı. Bu beni ciddi şekilde üzdü. Yüzümüze gülüp arkamızdan işler çevirmesi hoş olmadı. Ama Yeni Malatyaspor kulübü borçsuz bir kulüp. Birbirimize engel değil de destek olmamız lazım. Yeni Malatyaspor bizim ortak paydamızdır. Yarın Süper lige çıktığımızda hepimiz kazanacağız. 4 büyük takımlar buraya gelecek. Esnafımız ve şehrimiz kazanacak. Bu anlamda bütün camianın destek olması lazım. Elinden geldiği kadar destek olması lazım. Hiçbir şey yapamıyorsa da karışmaması gerekiyor. Biz iki sene içerisinde hedefimiz Süper Lig olacak. İki yıl içinde birlik ve beraberlik içinde Süper Lige çıkacağız. Bizler camia ve geçmişimiz olarak Süper Ligi hak ediyoruz. İnşallah Malatya’mızı hak ettiği yere taşırız. Özellikle şunu da söylemek istiyorum. AK Parti Genel Başkanımız Öznur Çalık, Umut Nayir transferinde çok büyük çaba sarf etti. Ama Göztepe kulübü etik olmayan bir davranış ortaya koydu. O yüzden bu transfer gerçekleşmedi. Bu süreçte her zaman bizim yanımızda olan başta Öznur Çalık’a, Bakanımız Bülent Tüfenci’ye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum.”

Yeni Malatyaspor için bir aradalar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNANLAR
 • YENİ
 • YORUMLAR
2019-03-18 23:15:51
2018-12-07 00:32:58
2018-12-03 13:04:20
2018-11-28 19:22:35
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber
×

Merhaba!

WhatsApp Üzerinden Haber Göndermek için, Temsilcilerimizden Birini Seçebilir veya Haber Gönder Formu ile Haberlerinizi Yayımlatabilir veya E-Posta ve Telefon ile İletişime Geçebilirsiniz. Paylaşımlarınız için Teşekkür Ederiz.

× WhatsApp Haber Gönder