CANLI TV

 • Turkish
 • Turkish
 • DOLAR
  6,0367
  % 3,83
 • EURO
  6,9461
  % 4,50
 • ALTIN
  229,6193
  % 0,76
 • BIST
  88.734,76
  % 1,83
VMware Fusion 7 ve VMware Fusion 7 Pro
BU HABERİ YAYINLAYAN DİĞER HABER KAYNAKLARI
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google
 • Google

VMware Fusion 7 ve VMware Fusion 7 Pro

VMware Fusion 7 ve VMware Fusion 7 Pro
VMware Fusion 7 ve VMware Fusion 7 Pro

VMware Fusion 7 ve VMware Fusion 7 Pro

VMware Fusion 7 ve VMware Fusion 7 Pro ile Mac üstünde en enerjik Windows deneyimi

VMware, son kullanıcılar ve profesyonel Mac kullanıcıları için en gelişmiş sanallaştırma yazılımlarını tanıttı.

Gartner tarafından yapılan bir araştırma, dünya üzerindeki işletim sistemlerinin yüzde 95 ’deri fazlasının Windows olduğunu ve o kadar fazla kullanıcı Mac kullanmaya başladıktan sonradan da Windows uygulamaları ile ilgili desteğe gereklilik duyduğunu gösteriyor. Sanallaştırma ve bulut altyapısında dünya lideri VMware, en son Mac donanımı ve işletim sistemi üstünde en iyi Windows deneyimini yaşatmak için geliştirilmiş VMware Fusion 7 ve ileri düzey iş kullanıcıları, geliştiriciler ve Mac ’ler için en gelişmiş özelliklere sahip VMware Fusion 7 Pro ’yu tanıttı. Fusion 7 ve Fusion 7 Pro, kullanıcıların Windows işletim sistemine sahip Mac dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara geçişlerinde işletim sistemleri arasında köprü kurulmasına muavin olacak enerjik birer tamamlayıcı olarak uyarı çekiyor.

VMware Fusion 7

VMware Fusion 7, Mac üzerinde sistemi bitmiş başlatmadan Windows uygulamalarını çalıştıran en basit, en seri ve en güvenilir yol. Kritik Windows uygulamalarını kullanmaya sürdürmek isteyenlere, yeni başlayanlara ve daha önce de Mac kullananlara tavsiye ediliyor. Güncellemeler şunları içeriyor:

· OS X Yosemite desteği: Fusion 7, pencerelerdeki benzeri şeffaflık, vasıta çubuğunu baştan sıralamak ve basitleştirilmiş Dock ikonu gibi Yosemite ’nin kilit tasarım işaretlerini kullanmaya devam ederek sanal cihaz yönetimine daha pozitif ebat katıyor. Ayrıca işletim sistemleri üstünde uygun bir deneyim yaşatan Yosemite ’nin teftiş özelliklerini de güçlendiriyor.
· Dinç sanal makineler ve grafikler: En çok kaynak istek eden uygulamaları çalıştırabilmek için 16 vCPU, 8 TB sanal diskler ve 64 GB ’a kadar hafızaya sahip sanal makineler oluşturulabiliyor. Grafik-yoğun uygulamalara, her sanal makine başına 2 GB ’a kadar video hafızası ayırarak ilave takviye verilebiliyor.
· En son Mac ’ler için destek: En son Intel Core i5, i7 ve Xeon 5 işlemcileri için en yerinde ışık halkası getirilen Fusion 7; multimedya, şifreleme, şifre çözme ve öteki ağır performans testleri gibi CPU ağırlıklı operasyonlarda yüzde 43 ’lük bir gelişme sağlıyor. Mac ’in hafızasını, SSD performansını ve gövdenin içindeki gücünü artıran Fusion 7, kullanıcıların Windows uygulamalarını doğala yakın performansla çalıştırmalarını sağlıyor.
· Artan faaliyet: Fusion 7, Mac ’lerdeki enerji ihtiyacını düşürerek sorumluluk edildikten daha sonra kullanıcıların daha uzun vakit çalışmalarına yardım ediyor. App Nap desteğindeki gelişmeler ve Idle Wake Up ’taki düşüşler, Mac ’in bataryasından meydana çıkan gücün her watt ’ının olabildiğince etkin şekilde kullanılmasına imkan veriyor. Fusion 7, Fusion 6 ile karşılaştırıldığında yüzde 42 ’ye varan oranda daha eksik enerji kullanıyor.
· Retina görüntüleme optimizasyonu: Retina görüntüleme optimizasyonuna sahip Windows, kullanıcıların Windows uygulamalarının ahenkli ve ayrıntılı deneyimlemelerini sağlıyor. Eğer bir Mac dahili olarak retina görüntülemesine sahipse ya da dıştan bağlandıysa, Fusion 7 kullanıcıların retina görüntülemeli olarak da Windows ’u kullanırken hatasız bir deneyim yaşamalarını sağlıyor.
VMware Fusion 7 Pro

Windows uygulamalarını Mac üstünde makineyi tekrar başlatmaya ihtiyaç duymadan çalıştırmak isteyen teknik profesyoneller için tasarlanan VMware Fusion 7 Pro, dinç özellikleriyle Mac üzerindeki sanallaşmayı bir üst seviyeye taşıyor. İleri düzey kullanıcılar, geliştiriciler ve IT yöneticileri; Fusion Pro ’ya yüksek performansı, güvenilirliği ve Mac üstünde Windows çalıştıran lider yelken direği özellikleri dolayısıyla güveniyor. Ürünün yeni güncellemeleri şöyle:

· Üst düzey armoni için benzersiz OS desteği: OS X Yosemite için tasarlanan Fusion 7 Pro, masaüstleri için Windows 8.1 ’den sunucular için Windows 2012 R2 ’ye değin en son Microsoft işletim sistemlerine tam takviye sağlıyor. Hem en son Linux ürününün yanında Ubuntu 14.04, RHEL 7, CentOS 7, Fedora 20, Debian 8 ve çoğu ayrı ürünü kullanan kurumlar ve teknik kullanıcılar için de takviye veriyor.
· Daha pozitif VMware entegrasyonu: VMware vSphere ve VMware Workstation ’a entegrasyonu olması, kullanıcıların sanal makinelerini özel buluta genişletmelerine ve ölçebilmelerine olanak veriyor. Kullanıcılar kolaylıkla bir sunucu üstündeki sanal makineye bağlanabiliyor ve Fusion 7 Pro içindeki sanal makineleri kullanabiliyor, dosya yükleme veya indirme yapabiliyorlar.
· Çift GPU optimizasyonu: Öbür GPU ’lu MacBook Pro ’ların yanına entegre GPU ’ya sahip olanlar için Fusion 7 Pro, kullanıcıların 3-D uygulamalar için istedikleri GPU ’yu seçebilmelerine imkan veriyor. Entegre GPU ’yu seçmek daha uzun batarya ömrü sağlarken, farklı GPU da sanal makinedeki 3D uygulamalar için yüksek performans sunuyor.
· Geliştirilmiş entegrasyon ve iSight desteği: iSight kamera ile gelen Mac ’ler, Windows sanal makinede video konferans yürütmek için kullanılabiliyorlar. Fusion 7 Pro ayrıca süratli dosya transferi için USB 3.0, 5.1 surround sesle HD audio ve Bluetooth 4.0 kablosuz teknolojisini de destekliyor.
· Geliştirilmiş üretkenlik: Fusion Pro Sanal Makine Kütüphanesi ’nin yeni güç durumu göstergesi, kullanıcıların genel performansı ilerletmek için kullanılmayan sanal makineleri izleyebilmelerini ve kapatabilmelerini sağlıyor. Fusion 7 Pro belirli bir sanal makineyi kolaylıkla açılmak veya geçiş yapmak için uygulama seviyesine ve kullanıcı tarafından ayarlanabilir kısa yollara da olanak sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • EN ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUMLAR
Sponsorlu Bağlantılar
Kanal Malatya | Malatya Haber